Witaj w SmartGames, tutaj zabawa nigdy się nie kończy!

📅 wtorek 12.05.2020 do poniedziałek 25.05.2020
Witaj w SmartGames, tutaj zabawa nigdy się nie kończy!

Z jednej strony, jako rodzice, chcemy aby nasze dzieci się rozwijały, nabywały nowych umiejętności i doskonaliły te już posiadane. Z drugiej strony, dzieci marzą raczej o zabawie i chcą przyjemnie spędzać czas. A co gdyby… połączyć te dwa światy?  Pozwolić dziecku na nieskrępowaną zabawę, podczas której nieświadomie będzie nabywało przydatne umiejętności?  SmartGames jest tym, czego szukasz!

Czym są gry z serii SmartGames?

SmartGames to światowa marka wyróżniająca się szeroką ofertą wyjątkowych gier logicznych dla jednego gracza. W każdym pudełku, tych wielokrotnie nagradzanych gier, można znaleźć dziesiątki wyzwań, od łatwych po wymagające, które idealnie sprawdzą się dla graczy w różnym wieku. Produkty tej linii cechują się wyjątkową trwałością elementów oraz wysoką jakością materiałów, z których są wykonane.

Innymi słowy, SmartGames to nauka przez zabawę w atrakcyjnym wydaniu! Tutaj każdy gracz, niezależnie od wieku, znajdzie coś wyjątkowego. Wybór ułatwi czytelny podział gier na serie. SmartGamesy występują w wersjach bajkowych, klasycznych, przestrzennych, magnetycznych, kieszonkowych i kompaktowych. To aż 6 linii gier i łącznie ponad 70 produktów! Przyjrzyjmy się, co takiego w nich znajdziemy i dlaczego są takie niezwykłe.

SmartGames dla najmłodszych

Ta seria SmartGames idealnie nadaje się dla najmłodszych milusińskich. Duże i kolorowe elementy łatwo mieszczą się w małych rękach, ale są na tyle spore, że mogą się nimi bawić nawet maluchy.  Wiele z tych gier to tzw. „bajkogry”, które doskonale sprawdzą się jako gra oraz zwykła zabawka! Kierując się troską o naturalny rozwój najmłodszych, gry w ramach tej linii stawiają na rozwój umiejętności manualnych, wyobraźni przestrzennej i logiki!

SmartGames klasyczne

Klasyczna oferta SmartGames to idealny prezent dla całej rodziny. Duże elementy sprawiają, że ten rodzaj gier idealnie nadaje się do zajęć z dużą grupą dzieci. Dorastające pociechy potrzebują nieco innych intelektualnych wyzwań, niż ich młodsi koledzy i koleżanki. SmartGames wychodzi naprzeciw tym zmieniającym się potrzebom. Gry z tej serii stawiają nie tylko na dalsze doskonalenie wyobraźni przestrzennej, lecz zachęcają przede wszystkim do niestandardowego myślenia. Tematyka tych gier idealnie sprawdza się w gronie dziewczynek i chłopców:  dinozaury, rycerze, kolorowe zwierzęta, samochody policyjne potrafią skutecznie „porwać” dziecko na wielogodzinną przygodę! To wszystko i wiele więcej odnajdą dzieci (wraz z rodzicami) w poszczególnych grach z tej serii.

SmartGames Kompaktowe

Seria kompaktowych gier SmartGames to jak na razie najbardziej obszerna linia tych produktów. Za niewątpliwym sukcesem tej serii stoi wygodne opakowanie, które zmieści się na półce jak i w plecaku. Szybka rozgrywka, proste zasady i niewielkie opakowanie gry sprawiają, że tę serię Smartów pokochają zwłaszcza młodzi podróżnicy.

SmartGames Kieszonkowe

Gry kieszonkowe to prawdziwa uczta dla umysłu. Każda z nich zapakowana jest w poręczne pudełko, które służy równocześnie jako plansza do gry. Niewielki rozmiar i mnogość zagadek o różnych poziomach trudności sprawią, że te niewielkie gry logiczne dostarczą wielu godzin świetnej zabawy. Nie tylko dzieciom! Rodzice – przekonajcie się sami!

Gry Smart Games kieszonkowe

SmartGames Magnetyczne

Podróż w samochodzie się dłuży? Magnetyczne gry logiczne SmartGames mają na to rozwiązanie! Każda z gier zawiera magnetyczną książeczkę i elementy, które są magnesami. W ten sposób możesz grać stojąc na głowie. Nie potrzebujesz żadnej planszy, bo książeczka z zadaniami to właśnie plansza!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Gry Smart Games magnetyczne

SmartGames Wieloosobowe

Od tego roku SmartGames powiększą swoją rodzinę o gry wieloosobowe! Gry dla jednego gracza to prawdziwe wyzwanie, ale dopiero ta seria pozwoli pełną na rywalizację z innymi graczami. Zmierz się z przeciwnikiem i udowodnij, że jesteś Smart.

Gry Smart Games wieloosobowe

Świat konstrukcji ze SmartMax i GeoSmart

SmartMax

Odkrywaj z dzieckiem wyjątkowy świat konstrukcji ze SmartMax i rozwijaj jego ciekawość świata.

Te kolorowe i bezpieczne magnetyczne klocki konstrukcyjne przeznaczone są dla najmłodszych dzieci. Stymulują koordynację wzrokowo-ruchową, rozpoznawanie kolorów i myślenie logiczne, tak ważne w początkowy etapie rozwoju maluchów.

Gry Smart Games Smart Max

Geosmart

Wspomagaj rozwój swojego dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z klockami GeoSmart.

Klocki GeoSmart to niekończąca się kreatywna zabawa dla nieco starszych dzieci. Zestawy składają się z geometrycznych elementów, które łączy się za pomocą mocnych i bezpiecznych magnesów. Poszczególne zestawy umożliwiają budowanie prostych układów, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji i pojazdów z funkcją zdalnego sterowania.

SGry Smart Games z serii Geosmart

Zabawa – nauka – rozwój – to wszystko i wiele więcej znajdziemy w każdym zestawie dowolnej linii produktów marki SmartGames. Nie czekaj – bądź SMART już dziś!