Wirtualny koncert KOPD z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim

📅 poniedziałek 01.06.2020
Wirtualny koncert KOPD z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim
Z okazji Dnia Dziecka Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Maria Niklińska, Artur Barciś, Michał Sołtan i wiele innych gwiazd, weźmie udział w koncercie online.

Koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku odbędzie się online, 1 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00. Obejrzeć go będzie można na stronie Facebook Komitetu Ochrony Praw Dziecka – https://cutt.ly/VyIeCwX

Na wyjątkowym charytatywnym koncercie online na żywo zagrają gwiazdy polskiej muzyki. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zaśpiewają piosenki z filmu Król Lew. Monika Rygasiewicz zaprezentuje utwory z musicali Teatru Roma.
W koncercie na żywo wystąpią również: Maria Niklińska, Olek Klepacz&Dźwiękoszczelni, rockman i gitarzysta Krzysztof Wałecki z zespołem VINTAGE, znany z występów w „Must Be The Music. Tylko muzyka” Michał Sołtan, jak również: NikaGrann, Brzózka i Paulina Kulas.

Znani i lubiani aktorzy i autorzy tekstów m.in. Mateusz Damięcki, Artur Barciś oraz Joanna Dark i Marek Dutkiewicz opowiedzą natomiast najpiękniejsze wiersze dla dzieci i dorosłych.

Koncert poprowadzi  organizator największych w Polsce tras koncertowych, z przebojami Lata z Radiem, dziennikarz – Roman Czejarek. Opiekę techniczną nad koncertem i streamem wideo sprawować będzie – Agencja Link Visual.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność niesienia zwiększonej pomocy dzieciom z rodzin w kryzysie. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na wsparcie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który działa od 1981 roku na rzecz dzieci oraz udziela kompleksowej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, prawnej, mediacyjnej rodzinom w kryzysie.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

„Ostatnie wydarzenia i pandemia, spowodowały wzrost i nasilenie zachowań destrukcyjnych i przemocy w rodzinach ogarniętych kryzysem. Potrzebne są środki finansowe abyśmy działali jeszcze skuteczniej, pomogli jeszcze większej liczbie osób : dzieciom i ich rodzicom, opiekunom– stwórzmy świat przyjazny dziecku!”– podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD.

W trakcie koncertu i po, każdy może wpłacić dowolną kwotę na zrzutkę, konto KOPD i przez FB. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na sfinansowanie opieki i pomocy dzieciom z rodzin ogarniętych kryzysem.

Link do wydarzenia: https://cutt.ly/VyIeCwX