Wirtualny koncert KOPD z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim

poniedziałek 01.06.2020

Wirtualny koncert KOPD z Barbarą Kurdej-Szatan i Mateuszem Damięckim

Z okazji Dnia Dziecka Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Maria Niklińska, Artur Barciś, Michał Sołtan i wiele innych gwiazd, weźmie udział w koncercie online.

Koncert #StwórzmyŚwiatPrzyjaznyDziecku odbędzie się online, 1 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00. Obejrzeć go będzie można na stronie Facebook Komitetu Ochrony Praw Dziecka – https://cutt.ly/VyIeCwX

Na wyjątkowym charytatywnym koncercie online na żywo zagrają gwiazdy polskiej muzyki. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zaśpiewają piosenki z filmu Król Lew. Monika Rygasiewicz zaprezentuje utwory z musicali Teatru Roma.
W koncercie na żywo wystąpią również: Maria Niklińska, Olek Klepacz&Dźwiękoszczelni, rockman i gitarzysta Krzysztof Wałecki z zespołem VINTAGE, znany z występów w „Must Be The Music. Tylko muzyka” Michał Sołtan, jak również: NikaGrann, Brzózka i Paulina Kulas.

Znani i lubiani aktorzy i autorzy tekstów m.in. Mateusz Damięcki, Artur Barciś oraz Joanna Dark i Marek Dutkiewicz opowiedzą natomiast najpiękniejsze wiersze dla dzieci i dorosłych.

Koncert poprowadzi  organizator największych w Polsce tras koncertowych, z przebojami Lata z Radiem, dziennikarz – Roman Czejarek. Opiekę techniczną nad koncertem i streamem wideo sprawować będzie – Agencja Link Visual.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność niesienia zwiększonej pomocy dzieciom z rodzin w kryzysie. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na wsparcie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który działa od 1981 roku na rzecz dzieci oraz udziela kompleksowej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, prawnej, mediacyjnej rodzinom w kryzysie.

„Ostatnie wydarzenia i pandemia, spowodowały wzrost i nasilenie zachowań destrukcyjnych i przemocy w rodzinach ogarniętych kryzysem. Potrzebne są środki finansowe abyśmy działali jeszcze skuteczniej, pomogli jeszcze większej liczbie osób : dzieciom i ich rodzicom, opiekunom– stwórzmy świat przyjazny dziecku!”– podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD.

W trakcie koncertu i po, każdy może wpłacić dowolną kwotę na zrzutkę, konto KOPD i przez FB. Pieniądze zebrane podczas koncertu zostaną przeznaczone na sfinansowanie opieki i pomocy dzieciom z rodzin ogarniętych kryzysem.

Link do wydarzenia: https://cutt.ly/VyIeCwX

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie