Wiosłujemy ile tchu – zajęcia sportowe dla dzieci. Częstochowa

ul. Krakowska 10 w Poczesnej koło Częstochowy mapa

sobota 18.08.2018

Wstęp wolny

Rodzinne spotkania ze sportem

Wiosłowanie w galerii? Czemu nie! 18 sierpnia dzieci mogą liczyć na moc zabawy i zdrowego wysiłku, a wszystko to dzięki wakacyjnej odsłownie cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Już wkrótce na małych gości Centrum Handlowego Auchan Poczesna czeka nie lada wyzwanie na najdłuższe wiosłowanie! 18 sierpnia maluchy odwiedzające galerię będą ćwiczyć swoją kondycję, która przyda się podczas wakacyjnych wyjazdów na żagle lub spływów kajakowych. Tym razem dzieci lubiące aktywność fizyczną będą miały okazję sprawdzić, jak wygląda wiosłowanie w kajakach, a wszystko to w pasażu galerii, w bezpiecznych warunkach i pod czujnym okiem instruktora.

W pasażu galerii pojawi się wyspa z wioślarzami treningowymi, na których maluchy sprawdzą swoje możliwości i siły.  Po takim zestawie ćwiczeń mali sportowcy będą gotowi na wakacyjne wojaże nad wodę. Na najmłodszych uczestników spotkania będą czekać stanowiska z popularnymi grami plażowymi. Moc zabawy gwarantowana!

Atrakcje sportowe odbędą się 18 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:latosportowowakacje

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także