Weleda
Weleda Baby

Wiosenna Konopielka – koncert orkiestry dziecięcej Wesołe Mazurki z Pragi

Pałacyk Konopackiego
🗺
📅 niedziela 26.03.2023
Wiosenna Konopielka - koncert orkiestry dziecięcej Wesołe Mazurki z Pragi
Zapraszamy na wiosenny koncert naszej orkiestry dziecięcej „Wesołe Mazurki z Pragi”. W repertuarze: wiosenne konopielki, piosenki dyngusowe, liryczne i żartobliwe z Mazowsza, Radomszczyzny, Podlasia.

„Wesołe Mazurki z Pragi” to unikatowy zespół grający polską muzykę tradycyjną. Orkiestra złożona z grupy śpiewaczej i instrumentalnej występuje na różnego rodzaju koncertach, potańcówkach, festiwalach dedykowanych muzyce tradycyjnej. W repertuarze znajdą się: mazurki, oberki, polki, walczyki, kujony, fokstroty, piosenki i melodie liryczne oraz dziecięce. Przygotowujemy z dziećmi koncerty kolędnicze oparte na zabawach kolędniczych, starych kolędach i pastorałkach w dawnym stylu odwołując się do dawnych tradycji.

Prowadzenie: Paula Kinaszewska

Skrzypaczka, aktorka, wokalistka. Liderka i założycielka zespołów Wowakin i Maryna C. Prowadzi warsztaty muzyczne dla dzieci i dorosłych. Wielokrotnie doceniana przez krytyków i publiczność, nagradzana najpierw za swoje role teatralne, później za dokonania muzyczne jako wokalistka i skrzypaczka, a także jako animatorka kultury.

701 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent