WINX kolejne książki z ulubionej serii dziewczynek

Data wydarzenia: niedziela 19.03.2017 do piątek 31.03.2017

WINX kolejne książki z ulubionej serii dziewczynek

Kreatywne książki dla dziewczynek, które lubią tworzyć i mają niebanalne pomysły. Baw się modą i koloruj z WINX! Nowa seria książek do projektowania.

Wydania zawierają szablony, naklejki, kolorowe papiery do wycinania, mnóstwo porad i wskazówek dotyczących projektowania. Praca i zabawa z szablonami w książkach kreatywnych zapewnia znaczące korzyści edukacyjne i rozwojowe dla dzieci.

WINX to światowy brand dla dziewczynek w wieku 4-10 lat, związany z serialem animowanym WINX CLUB. Serial opowiada o grupie czarodziejek używających magii do obrony magicznego wszechświata.

W Polsce brand WINX ma kilkusettysięczne grono młodych fanów. Zarówno dla nich, jak i dla wszystkich dziewczynek uwielbiających twórcze zajęcia, WINX startuje na polskim rynku w postaci serii książek i kolorowanek.

Zostań kreatorką Magicznej Mody WINX!

Daj się ponieść na skrzydłach wyobraźni w świat magii i barw!

Przygoda w magicznym parku
Wierzysz w magię i marzysz o lepszym świecie? A więc zostań czarodziejką tak jak Winx!
W Magix zapanowała wiosna. Roxy, czarodziejka zwierząt, z radością opiekuje się nowo narodzonymi maleństwami wszystkich gatunków magicznych zwierząt, jakie zamieszkują park przyrody w Alfei. Maleństwa są słodkie, ale też wymagają dużo pracy. Na szczęście Roxy może liczyć na pomoc  swoich przyjaciółek Winx. Szczególnie że bez ich magii Butterflix nie uda się uspokoić rozwścieczonej mamy, która poszukuje swojego zaginionego maleństwa…
stron: 48, oprawa: twarda, format: 210×275 mm, cena: 29,99 zł

Koloruj i stylizuj z WINX!
Oto książki pełne obrazków, które czekają, aż ożywisz je kolorami. Zatem na co czekasz? Weź kredki do ręki i daj się ponieść na skrzydłach wyobraźni w świat magii i barw!
stron: 48, oprawa: miękka, format: 210×295 mm, cena: 16,99 zł

Zostań stylistką. Elegancko
Zostań stylistką. Romantycznie
Zostań stylistką! Odkryj sekrety elegancji i ubierz Winx w romantyczne stroje na każdą okazję. Wejdź do lśniącego świata mody Winx!
Za pomocą naklejek ubierz Winx. Zaprojektuj nowe stylizacje, używając szablonów i wzorów tkanin, które znajdziesz na końcu książki. Przekonaj się, jakie to proste! Wystarczy, że położysz szablon na kartce ze wzorem tkaniny, odrysujesz kontury ubrania, a na koniec je wytniesz.
stron: 32, oprawa: miękka, format: 210×280 mm, cena: 19,99 zł

Baw się modą
Tydzień każdej czarodziejki wypełniają niezwykłe wydarzenia. Jest ich tyle, że trudno jeszcze znaleźć czas na dobranie odpowiedniego stroju. Dlatego Bloom cię potrzebuje, chce, byś została jej osobistą stylistką. Korzystając z naklejek, twórz dla niej kreacje na każdą okazję.
Sięgnij też po szablony i zaprojektuj nowe stroje i dodatki, które będziesz mogła nakleić na modelkach. Zostań kreatorką Magicznej Mody Winx!

Wiek 4+

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!

Wilga logo

Wydawnictwo Wilga

Wilga jest wydawnictwem obecnym na rynku od 1992 roku, które specjalizuje się w książkach dedykowanych dzieciom. Wilga towarzyszy młodemu czytelnikowi od jego pierwszych miesięcy do wczesnych lat szkolnych.

Naszą ofertę adresowaną do najmłodszych dzieci wzbogacamy o …

Więcej

Adres:

ul. Domaniewska 48, 02-672 Warszawa


Kontakt:

http://www.gwfoksal.pl/wydawnictwo/wilga/
facebook