Winogradzki Maraton Zumby z Jakubem Urbańskim w ODK Pod Lipami

Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami", os. Pod Lipami 108A mapa

sobota 07.04.2018

Wstęp wolny

zumba w poznaniu

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Winograd i nie tylko na Majówkowy Otwarty Winogradzki Maraton Zumby, które poprowadzi Jakub „Bubek” Urbański – tancerz, choreograf i blogger.
Maraton odbędzie się przed budynkiem Domu Kultury Pod Lipami na Alei Spacerowej. 

Jakub Urbański urodził się 26 maja 1993 w Szamotułach. Absolwent Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych na kierunku artystycznym taniec w specjalności kompozycja i techniki taneczne. Choreograf wielu grup na terenie województwa wielkopolskiego (przedszkola, ośrodki kultury, szkoły tańca). Ukończył gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Chrzypsku Wielki oraz liceum im. Powstańców Wielkopolskich o profilu europejsko – medialnym we Wronkach. Współpracował z fundacją ARS w Poznaniu, gdzie prowadził zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i podstawowym podobnie jak w swojej rodzinnej miejscowości. 
Przygodę z tańcem zaczął się już od najmłodszych lat. Początkowo uczył się jako samouk. Dawał liczne pokazy i prowadził zajęcia w szkole dla swoich rówieśników. Z czasem nabrał doświadczenia i zaczął szkolić się w takich miejscach jak: Studio Tańca Adama Padły, Art Of Move, Malta Dance School. Szkolił się u takich choreografów jak: Jose De La Cruz, Paweł Tolak, Artur Cieciórski, Anna Kapera, Marvin Gofin, Anna Bekier oraz wiele innych. Choreografowie takich gwiazd jak Britney Spears, Justin Bieber, Usher, Janet Jackson czy Madonna. W roku 2013 ukończył międzynarodowy kurs instruktorski hip hopu. Dyplomowany instruktor Zumba Fitness, członek ZIN. Główne techniki, w których się najbardziej odnajduje to new style, new age, jazz i lyrical. Poza tym bierze udział w rozmaitych projektach i konkursach.

19.05.2018 – Majówkowy Maraton Zumby na świeżym powietrzu
Godzina: 17.30
Wstęp: Wolny
Osiedlowy Dom Kultury „Pod Lipami”
Osiedle Pod Lipami 108a, 61-638 Poznań

 
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:sportowotaniec

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także