Wilk w owczej skórze 2. Wygraj zaproszenia do kina!

Kino Kinoteka, plac Defilad 1 mapa

czwartek 18.07.2019 do wtorek 30.07.2019

Wilk w owczej skórze 2

Jeszcze bardziej magiczna, dowcipna i zakręcona przygoda zacznie się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą… świnkę! Twórcy przebojowej serii „Królowa Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia” zapraszają na drugą porcję akcji i atrakcji w pełnym czarów świecie. Czas na zwariowane zwierzaki, ich tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany, w których bardzo łatwo o zabawną pomyłkę!

Dawno, dawno temu, pewien młody wilk o imieniu Szary na skutek działania magicznych mocy został zamieniony w owcę. Dzięki dobremu sercu i wielkiej odwadze udało się go jednak odczarować. Od tamtej pory wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. Prawdziwe tarapaty zaczną się, kiedy o tym beztroskim współżyciu dwóch z pozoru wrogich gatunków dowie się przywódca innego wilczego stada. Nowe drapieżniki zrobią wszystko, aby dopaść niewinne owieczki oraz dać nauczkę ich wyjącym do księżyca przyjaciołom. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. A nie będzie to łatwe, bo złe wilki mają tajną broń. To zwariowana zajęczyca, która w małym palcu swojej wielkiej stopy ma przepisy na wszelkie magiczne mikstury. Trzeba tylko uważać, aby nie pomylić składników…

Gatunek: animowany/ komedia/ familijny
Produkcja: Rosja 2019
Reżyseria: Vladimir Nikolaev (seria „Królowa Śniegu”, „Wilki i owce”)
Scenariusz: Robert Lence („Piękna i Bestia”, „Rogate ranczo”, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”),Vladimir Nikolaev („Królowa Śniegu 2″, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”), Anton TimofeevAleksey Tsitsilin („Królowa Śniegu 2″, „Królowa Śniegu 3: Ogień i lód”)

zwiastun filmu:

Mamy dla Was zaproszenia na specjalny pokaz przedpremierowy filmu „Wilk w owczej skórze 2”, który odbędzie się  30 lipca o godz. 18:30 w kinie Kinoteka w Warszawie. 

Jeśli chcecie, by akurat do Was trafiło podwójne zaproszenie napiszcie to w komentarzu do posta na Facebooku  w dniu 25 lipca. W Mieście Dzieci czeka 35 dwuosobowych zaproszeń.

Uwaga! Ponieważ nie możemy pisać do Państwa wiadomości na FB, zwycięzców będziemy wymieniać pod postem. Prosimy o czujność. 

Wilk w owczej skórze 2
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie