pl. J. III Sobieskiego 2 mapa

sobota 07.12.2019

Wilcze opowieści – warsztaty dla dzieci. Bytom

Wilk jest dziki, wilk jest zły… Czy aby na pewno? Zapraszamy wszystkich małych i dużych odkrywców na sobotnie zajęcia, w których czasie odkryjemy sekrety wilczych stad: jaką rolę ma każdy w wilczej rodzinie? Dlaczego wilki wyją? Jak daleko potrafi wędrować samotny wilk? Kto jest najgroźniejszym wrogiem wilka? I przede wszystkim — czy wilk faktycznie jest tak groźny, jak zwykle słyszymy w radiu i telewizji? Tego wszystkiego dowiemy się 7 grudnia!

Uwaga! Na zajęcia obowiązują zapisy!

data: 7 grudnia 2019 (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Zuzanna Orzeł
wstęp: 10 zł