Wierszyki, zapożyczenia i regionalizmy – spotkania online z Michałem Rusinkiem

📅 piątek 06.11.2020
Wierszyki, zapożyczenia i regionalizmy - spotkania online z Michałem Rusinkiem
Zapraszamy dzieci i dorosłych na dwa spotkania z Michałem Rusinkiem, literaturoznawcą, tłumaczem, autorem książek dla dzieci i dorosłych.

O godz. 11.00 Michał Rusinek spotka się za pośrednictwem aplikacji Zoom z uczniami, z którymi porozmawia o pisaniu wierszy i opowie o swoich wierszowanych książkach dla dzieci.

O godz. 13.00 zapraszamy na profil Księgarni Pod Globusem na Facebooku; Michał Rusinek opowie o regionalizmach i zapożyczeniach.

piątek, 6 listopada
11:00 – dla grupy szkolnej, klasa III – spotkanie za pośrednictwem aplikacji Zoom (zarezerwowane)

13.00 – spotkanie transmitowane na profilu księgarni na Facebooku

Informacje i rezerwacja spotkania dla klasy: chodzioczytanie@liberglob.pl
Spotkanie o godz. 13.00 będzie transmitowane na żywo na profilu Księgarni Pod Globusem na Facebooku i będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Projekt „Chodzi o czytanie! Spotkania Pod Globusem” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.