Wielkie świętowanie w Mistrzejowicach

Planty Mistrzejowickie mapa

sobota 23.09.2017 do niedziela 24.09.2017

Dzielnica XV zaprasza na urodziny!

Dzielnica XV zaprasza na urodziny! Będzie oczywiście tort, ale także wata cukrowa i woda sodowa z zabytkowego saturatora.

W sobotę 23 września moc atrakcji zaplanowano dla najmłodszych. Nie zabraknie rodzinnej gry terenowej, quizów i konkursów z nagrodami. W strefie dzieci będą oczywiście dmuchane zabawki, wielkie budowanie mistrzejowickich bloków, zajęcia plastyczne, teatralne i sportowe. W ramach zajęć rekreacyjno-sprawnościowych najmłodsi i trochę starsi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w judo i strzelaniu laserowym. Będzie także pokaz sprzętu i umiejętności krakowskich służb mundurowych. O  19.30 na scenie na Plantach Mistrzejowickich zagra zespół Kraków Street Band a o 21.30 będzie można podziwiać coś, czego w Mistrzejowicach jeszcze nigdy nie było – bardzo widowiskowy pokaz laserowy.  Sobotni piknik na Plantach Mistrzejowickich rozpocznie się o 15.00.

W niedzielę 24 września od 17 odbędzie się plenerowy koncert dedykowany mieszkańcom Mistrzejowic z udziałem zespołu AQQ Bend, Aloszy Awdiejewa i recitalu piosenek Wojciecha Młynarskiego i Zbigniewa Wodeckiego. Nie zabraknie warsztatów wokalnych a także quizów i konkursów z nagrodami. Obchody jubileuszu uświetni pokaz sztucznych ogni. Dla wszystkich gości ogromny urodzinowy tort z 600 kawałków.

Do świętowania 50-tych urodzin mistrzejowickich osiedli zapraszają Rada i Zarząd Dzielnicy XV, Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana i Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
CMK Jordan

Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana to publiczna placówka wychowania pozaszkolnego działająca w systemie edukacji narodowej.
Jesteśmy największym młodzieżowym domem kultury w Małopolsce. Od 1952 roku wspieramy krakowskie szkoły oraz rodziców w mądrym, twórczym zagospodarowywaniu …

Więcej

Adres:

Siedziba główna: ul. Krupnicza 38, 31 - 123 Kraków
Filia nr 1 ul. Topolowa 22
Filia nr 2 33-388 Gołkowice Górne 163 k. Starego Sącza
Pracownia Plastyki CM
ul. Basztowa 15/Rynek Kleparski 4Kontakt:

centrala tel.: 12 430 00 15
zapisy@cmjordan.krakow.pl
http://www.cmjordan.krakow.pl