Wielkie ludy przeszłości – nowa seria dla dzieci

📅 środa 04.04.2018 do środa 18.04.2018
Wielkie ludy historii GRECY

Wydawnictwo RM w marcu i w kwietniu br. planuje premierę nowego cyklu książek dla dzieci pt. WIELKIE LUDY PRZESZŁOŚCI. Seria, na którą będą składały się cztery tytuły pozwoli małym Czytelnikom odkryć cuda i tajemnice wielkich starożytnych cywilizacji!

Pierwsze dwie książki z serii poświęcone odpowiednio Grekom i Rzymianom będą dostępne na rynku od 23 marca 2018 r., natomiast publikacje poświęcone Egipcjanom i Wikingom od 20 kwietnia br.

Publikacje przeznaczone będą dla dzieci od 8 roku życia.

Wielkie ludy historii
GRECY

Odkryj cuda i tajemnice wielkich starożytnych cywilizacji! Przeczytaj opowieść pełną wielu ciekawych informacji o Grekach!

Ilustrowana książka dla dzieci opowiada o Grekach, założycielach cywilizacji, którzy stworzyli funkcjonujące po dziś dzień normy działania społeczeństw.

W książce pt. ,,Wielkie ludy historii” młodzi Czytelnicy znajdą informacje o uzbrojonych żołnierzach, wielkich matematykach, błyskotliwych myślicieli… i sportowcach.

Autor: Christian Hill
Format: 140×190
Oprawa: Oprawa miękka
Wydawnictwo RM

Wielkie ludy historii Rzymianie

Wielkie ludy historii
Rzymianie

Rzymianie, inżynierowie starożytności, stworzyli fundamenty współczesnego świata. Ich życie mali czytelnicy poznają dzięki ilustrowanej książce pt. ,,Wielkie ludy historii. Rzymianie”.

Autor: Christian Hill
Format: 140×190
Oprawa: Oprawa miękka
Wydawnictwo RM

Patronat medialny nad publikacjami sprawuje Miasto Dzieci.pl oraz magazyn dla dzieci Świerszczyk.