Wielki Finał Brave Kids i Brave Kids Reunion

📅 niedziela 07.07.2019
🎫 10zł
Wielki Finał Brave Kids Reunion
Wielki Finał Brave Kids Reunion, w ramach którego spotkają się uzdolnieni artystycznie uczestnicy poprzednich edycji projektu – utalentowana młodzież z Ugandy, Indii, Iranu, Nepalu, Gruzji i Polski.

Bilety od 10 zł – można je zakupić TUTAJ: https://bit.ly/2X0TTxV

Projekt Brave Kids Reunion to kontynuacja, kolejna faza rozwoju artystyczno-edukacyjnego programu Brave Kids, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Pieśń Kozła od 2009 roku. W ramach projektu zaprosiliśmy 34. najzdolniejszych artystów z 5. krajów (Gruzja, Polska, Nepal, Uganda, Iran), którzy wielokrotnie brali udział w projekcie Brave Kids. To doświadczenie utwierdziło ich w przekonaniu by rozwijać swoje artystyczne talenty. Od tego czasu z dziecięcych artystów wyrośli na profesjonalistów, którzy regularnie występują na scenach u siebie w kraju i za granicą.

Artyści Reunion specjalizują się zarówno w muzyce, jak choćby muzycy z grupy Zahessi w Gruzji czy z miasta Qazvin w Iranie, jak i w tańcu – tancerze i tancerki prezentujący w barwnych strojach swoją narodową spuściznę.

Muzycy poprowadzą nas przez magiczny świat dźwięków płynących z antycznych instrumentów perskich i gruzińskich. Zachwycą polifonicznym śpiewem wykonując tradycyjne utwory w swoich rodzimych językach. Tancerki z grupy z New Delhi, choć na co dzień mieszkają w najbiedniejszych częściach swojego miasta, dzięki organizacji Sarvam posiadły tajniki dostojnych i niezwykle precyzyjnych klasycznych tańców indyjskich, jak choćby Kathak czy Bharatanatjam. Najzdolniejsi tancerze i tancerki z domu dziecka w Katmandu zabiorą nas w świat nepalskich symboli i subtelnych gestów. Nie zabraknie również nowoczesnych elementów bliskich młodemu pokoleniu – zapierających dech w piersiach sztuk akrobatycznych, tańca breakdance czy hip-hopu.

Podczas Finału Brave Kids Reunion doświadczymy nie tylko piękna płynącego z precyzji i oszałamiających talentów dziecięcych i młodzieżowych artystów z pięciu odległy sobie krajów. Zobaczymy również to co najbardziej wzrusza w każdym spektaklu Brave Kids – pasję, przyjaźń i radość płynące ze wspólnej pracy. Oglądając ten pokaz, zobaczymy jak wiele dobra jest na tym świecie, a my dorośli by je pielęgnować, wystarczy, że stworzymy przestrzeń do spotkania dzieciom i oddamy im głos.

Przedpremierowy Pokaz Wielkiego Finału Brave Kids

Na przedpremierowym pokazie Wielkiego Finały Brave Kids zobaczymy 100 artystów w barwnych kostiumach ze swoim przedpremierowym show. Przedpremierowy Pokaz odbędzie się dwa dni przed Wielkim Finałem.
Bilety można kupić od 10 zł.

Wielki Finał Brave Kids
9 lipca godz.18:00-19:00

Wielki Finał Brave Kids to spektakl, który łączy to co najlepsze w każdej kulturze. W tym roku na scenie Teatru Polskiego wystąpią młodzi artyści z Kolumbii, Peru, Korei, Gruzji i wielu innych krajów i stworzą wspólne kolorowe widowisko o jedności różnych kultur.

Bilety na Wielki Finał można kupić od 15 zł.