Wielkanocne warsztaty naukowe

Zagrodnicza 8a mapa

poniedziałek 11.03.2019 do czwartek 14.03.2019

120

Wielkanocne warsztaty naukowe

Szukasz pomysłu na uatrakcyjnienie Twojemu dziecku przerwy świątecznej?
Zapraszamy do wspólnej, wielkanocnej zabawy w naszym laboratorium. Czekają na was warsztaty, które zaciekawią każdego małego inżyniera! Niesamowite eksperymenty, konstruowanie i zabawa robotami to nie wszystko! Specjalnie z myślą o fanach Minecrafta przygotowaliśmy warsztaty Minecraft w tematyce wielkanocnej oraz śmigus-dyngus!

Tematyka warsztatów:
18 kwietnia (Wielki Czwartek)
– Eksperymenty – Niezwykłe jajko (7-12 lat)
– Lego Mindstorms – Wielkanocne Roboty (8-15 lat)

19 kwietnia (Wielki Piątek)
– Minecraft – Poszukiwacze jajek (8-12 lat)
– Lego Boost – Wielkanocne pisanki (6-8 lat)

23 kwietnia (wtorek)
– Eksperymenty – Wodne laboratorium (7-12 lat)
– Minecraft – Wodna arena (8-12 lat)

Wielkanocne warsztaty naukowe
Programowanie Minecraft
Minecraft – poszukiwacze jajek! (8-12 lat) – W świecie Minecraft stwórz własną grę do której zaprosisz przyjaciół. Z pomocą agenta zbuduj własny, kolorowy labirynt. Wraz z innymi uczestnikami znajdźcie świąteczne jajko. Wygra ten kto będzie najszybszy!
Minecraft – wodna arena (8-12 lat) – Wraz ze swoimi przyjaciółmi rozpocznij rozgrywkę na dyngusowej arenie! Stwórz z pomocą kodu własną planszę, zaproś graczy do zabawy i rozpocznijcie przygodę. Unikaj wody i rozlewaj ją na przeciwników!

Robotyka
Wielkanocne Roboty (Lego Mindstorms) (8-15 lat) – Pasjonatów robotyki zapraszamy na warsztaty wielkanocnym klimacie. Zbudujemy profesjonalny dekorator pisanek, a następnie sprawdzimy jego zdolności tworząc kolorowe jajka. Emocji dostarczą nam też wyścigi samodzielnie skonstruowanych oraz zaprogramowanych robo-zająców!
Wielkanocne pisanki (Lego Boost) (6-8 lat) – Na młodszych robotyków czekają dwa wielkanocne wyzwania. Na początek samodzielnie zbudujemy i zaprogramujemy robota dekorującego najpiękniejsze pisanki. Sprawdzimy, kto zrobi najwięcej esów-floresów. Punktem kulminacyjnym warsztatów będzie skonstruowanie wyrzutni jajek i przetestowanie jej w zawodach strzeleckich. Kryć się!.

Eksperymenty
Niezwykłe jajo (7-12 lat) – Z okazji świąt przygotowaliśmy niezwykłe eksperymenty z jajkami. Jaką jajecznicę najbardziej upodobali sobie chemicy? Jak zrobić jajowego slima? Na te oraz inne pytania odpowiedzą uczestnicy warsztatów. Zbadajmy, jakie tajemnice kryje przed nami jajko!
Śmigus dyngus czyli wodne laboratorium (7-12 lat) – Wodne eksperymenty! Udowodnimy, że ta na pozór dobrze nam znana ciecz kryje w sobie wiele niesamowitych właściwości. Dowiemy się z czego zbudowana jest woda. Sympatycy śmigusa dyngusa sprawdzą też czy woda może płynąć w górę oraz jak z butelki stworzyć pistolet na wodę

Zapewniamy:
– zajęcia w godzinach 9.00-16.00
– opiekę nad dziećmi w godz. 8:00-17:00
– pełne wyżywienie (II śniadanie, obiad, podwieczorek)
– opiekę wykwalifikowanych instruktorów
– grupy warsztatowe do 16 osób

Miejsce:
Mały Inżynier, ul. Zagrodnicza 8a, 61-654 Poznań- Winogrady

Cena: 140 zł
Cena promocyjna: 120 zł (do 28.03.2019 r.)

Zapraszamy do zapisów poprzez stronę internetową lub telefonicznie

https://www.malyinzynier.pl/oferta/warsztaty-wielkanocne
poznan@malyinzynier.pl
tel. 790 511 311
Mały Inżynier, ul. Zagrodnicza 8a, 61-654 Poznań

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Edukacyjne zajęcia dla dzieci Mały Inżynier

Mały Inżynier

Mały Inżynier oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży z elektroniki, robotyki, eksperymentów. To również zgrany zespół ludzi z zamiłowaniem do nauk ścisłych, którzy w swojej codziennej pracy z dziećmi odnaleźli pasję. Firma prowadzi różnego typu …

Więcej

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także