Wielkanocne warsztaty dekorowania mazurków

Centrum Artystyczne Sztukarnia ul. Odolańska 60
📅 niedziela 25.03.2018
Wielkanocne warsztaty dekorowania mazurków
Warsztaty dekorowania wielkanocnych mini – mazurków to spotkanie dla dzieci powyżej 5 roku życia. Podczas zajęć dzieci samodzielnie ozdobią wielkanocne ciasta, a przy okazji porozmawiają o wielkanocnych tradycjach. Do artystycznych zabaw kulinarnych wykorzystamy kolorowy lukier, bakalie, ozdoby cukiernicze.

Cena i czas trwania

1 spotkanie/ 1 h 35 zł jedno dziecko

Prowadzenie

Aleksandra Parol – w Sztukarni prowadzi zajęcia: Academy of Art, Fashion design oraz urodziny. Czeladnik tkactwa i haftu; ukończyła kurs tkactwa tradycyjnego na krośnie w Akademii Łucznica; absolwentka Muzykologii na UW. Haftuje ręcznie obrazy, ikony, owady na przezroczystych tkaninach, szyje zabawki. Pracuje z dorosłymi i dziećmi. Pracę z dziećmi zaczynała jako wolontariuszka w Centrum Kultury dla Dzieci w Dublinie w Irlandii, gdzie mieszkała przez kilka lat.Tam przyglądała się i pomagała Artystom, organizującym zajęcia. Swoje pierwsze autorskie, plastyczno – recyklingowe warsztaty dla dzieci prowadziła w małym miasteczku Jaca u podnóża Pirenejów, w Hiszpanii. Obecnie współpracuje ze studiem projektowym i galerią „Mniej Więcej” w Krakowie, a mieszka i pracuje w Warszawie.