Wielka konstrukcja – warsztaty rodzinne w Zachęcie

Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa mapa

niedziela 04.12.2016

warsztaty-w-zachecie

Czy architektura to tylko projektowanie budynków? Niekoniecznie! Architektura to tworzenie przestrzeni przyjaznej ludziom, gdzie mogą żyć, pracować i bawić się. To także wymyślanie obiektów zadziwiających a nawet miejsc całkiem niemożliwych.

Zachęta / sala warsztatowa (wejście przez hol główny)
bilety: 18 zł (bilet rodzinny)

04 grudnia

godz. 12.30: dzieci w wieku 4–6
godz. 15: dzieci w wieku 7-10 lat
prowadzenie: Agnieszka Szostakiewicz
uwaga: posiadanie karnetu rodzinnego nie zwalnia z zapisywania się na warsztaty
zapisy: poprzez formularz poniżej

Czy architektura to tylko projektowanie budynków? Niekoniecznie! Architektura to tworzenie przestrzeni przyjaznej ludziom, gdzie mogą żyć, pracować i bawić się. To także wymyślanie obiektów zadziwiających a nawet miejsc całkiem niemożliwych. Co powiecie np. na sufit pod gołym niebem dryfując na wietrze i zrobionym z wielkiej tkaniny? Albo ściany z tektury falistej? Jacek Damięcki zaprojektował nawet pozornie nierealny basen, w którym ta sama powierzchnia raz jest dnem a raz sufitem. W końcu, jak sam kiedyś powiedział: „Architektura to dyrygowanie kosmosem”.
Na zajęciach zmienicie się w wielkich budowniczych, którzy zaprojektują niezwykłą przestrzeń. Dostaniecie do dyspozycji ogromną pustą salę i zabudujecie ją wspólnie konstrukcjami.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki

  Godziny otwarcia galerii wtorek-niedziela 12.00-20.00     Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00 Dział Dokumentacji czynny od poniedziałku do czwartku w gdzinach 10.00-15.00   Bilety normalny 10 zł. ulgowy 7 zł. rodzinny 13 zł. (Wstęp dla 4 osób, w tym maksymalnie …

Więcej

Adres:

pl. Małachowskiego 3
00-916 Warszawa


Kontakt:

22827 58 54
http://www.zacheta.art.pl
facebook