Wielka GRAnda w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu mapa

sobota 11.06.2016

wstęp wolny

Wielka GRAnda w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1

W jaki sposób najlepiej spędzić czas z rodziną? Grając w planszówki – podpowiadają przedstawiciele Młodzieżowego Domu Kultury Nr 1 w Poznaniu oraz Fundacji Zagrajmy.

Nie wierzycie? Koniecznie zajrzyjcie w najbliższą sobotę 11 czerwca do MDK 1 i weźcie udział w Wielkiej GRAndzie. Będzie to już ósma odsłona imprezy skierowanej do małych i dużych fanów gier planszowych oraz osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z planszówkami. Poprzednie edycje gromadziły każdorazowo ponad 100 osób.

Do dyspozycji uczestników Wielkiej GRAndy będzie kilkadziesiąt  różnych gier – w tym gry rodzinne, imprezowe, ekonomiczne, strategiczne i logiczne. Nie zabraknie znanych i lubianych tytułów, takich jak „Dobble”, „Skubane kurczaki” czy „Pędzące żółwie”. Pojawią się również zupełnie nowe gry. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie, niezależnie od wieku oraz „stopnia wtajemniczenia” w świat gier planszowych.

Organizatorzy nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w trzech turniejach kryjących się pod nazwami: „Gry rodzinne”, „Do pogłówkowania” i „Dla ambitnych”. Każdorazowo zyskując szansę na powrót do domu
z atrakcyjną nagrodą, czyli grą.

Nieprzekonanym zdradzimy, że zasady każdej gry będą w przystępny sposób tłumaczone przez organizatorów, zatem nie należy się obawiać starcia z zawiłą instrukcją. Szczegółowe informacje na temat Wielkiej GRAndy można znaleźć na stronie www.mdk1.pl.
Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Czas:
sobota 11 czerwca 2016 r. godzina 10:00-16:00

Miejsce:
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 21, budynek C

Organizatorzy:
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu
Fundacja Zagrajmy

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wielka GRAnda w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 jest otwarty na potrzeby wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, a także młodzieży starszej, uczącej się.  

Celem działania jest kształtowanie i rozwijanie uzdolnień uczestników …

Więcej

Adres:

ul. Droga Dębińska 21
61 - 555 Poznań


Kontakt:

061 833 79 10
kontakt@mdk1.nazwa.pl
http://www.mdk1.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:gry planszowe

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także