Wielka GRAnda w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu mapa

sobota 11.06.2016

wstęp wolny

Wielka GRAnda w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1

W jaki sposób najlepiej spędzić czas z rodziną? Grając w planszówki – podpowiadają przedstawiciele Młodzieżowego Domu Kultury Nr 1 w Poznaniu oraz Fundacji Zagrajmy.

Nie wierzycie? Koniecznie zajrzyjcie w najbliższą sobotę 11 czerwca do MDK 1 i weźcie udział w Wielkiej GRAndzie. Będzie to już ósma odsłona imprezy skierowanej do małych i dużych fanów gier planszowych oraz osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z planszówkami. Poprzednie edycje gromadziły każdorazowo ponad 100 osób.

Do dyspozycji uczestników Wielkiej GRAndy będzie kilkadziesiąt  różnych gier – w tym gry rodzinne, imprezowe, ekonomiczne, strategiczne i logiczne. Nie zabraknie znanych i lubianych tytułów, takich jak „Dobble”, „Skubane kurczaki” czy „Pędzące żółwie”. Pojawią się również zupełnie nowe gry. Z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie, niezależnie od wieku oraz „stopnia wtajemniczenia” w świat gier planszowych.

Organizatorzy nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w trzech turniejach kryjących się pod nazwami: „Gry rodzinne”, „Do pogłówkowania” i „Dla ambitnych”. Każdorazowo zyskując szansę na powrót do domu
z atrakcyjną nagrodą, czyli grą.

Nieprzekonanym zdradzimy, że zasady każdej gry będą w przystępny sposób tłumaczone przez organizatorów, zatem nie należy się obawiać starcia z zawiłą instrukcją. Szczegółowe informacje na temat Wielkiej GRAndy można znaleźć na stronie www.mdk1.pl.
Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Czas:
sobota 11 czerwca 2016 r. godzina 10:00-16:00

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Miejsce:
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 21, budynek C

Organizatorzy:
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu
Fundacja Zagrajmy

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wielka GRAnda w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 jest otwarty na potrzeby wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, a także młodzieży starszej, uczącej się.  

Celem działania jest kształtowanie i rozwijanie uzdolnień uczestników …

Więcej

Adres:

ul. Droga Dębińska 21
61 - 555 Poznań


Kontakt:

061 833 79 10
kontakt@mdk1.nazwa.pl
http://www.mdk1.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:gry planszowe