Wielka GRAnda, czyli powitanie ferii zimowych z planszówkami

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 21, budynek C - parter mapa

sobota 28.01.2017

wolny

gry planszowe

Zimą, gdy pogoda za oknem nie nastraja do spacerów, spędzanie wolnego czasu nie musi ograniczać się do oglądania seriali w telewizji czy siedzenia przed komputerem. Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 oraz Fundacja Zagrajmy pragną przekonać młodych i trochę starszych poznaniaków, że ciekawą formą rozrywki dla całej rodziny lub grona przyjaciół są gry planszowe. I to nie tylko powszechnie znane tytuły, jak „Chińczyk” czy „Monopol”, ale również szereg innych wciągających gier! Aby się o tym przekonać warto zajrzeć w sobotę 28 stycznia między godziną 10:00 a 16:00 do MDK Nr 1 (ul. Droga Dębińska 21) i wziąć udział w Wielkiej GRAndzie. Będzie to już dziewiąta odsłona tej imprezy – poprzednie edycje gromadziły każdorazowo od około 70 do ponad 150 osób.
Do dyspozycji uczestników Wielkiej GRAndy będzie około 100 różnych gier – w tym między innymi gry rodzinne, imprezowe i strategiczne, a także gorące nowości. Wśród nich każdy, bez względu na wiek i zainteresowania znajdzie coś dla siebie.
Organizatorzy nie zapomnieli o dodatkowych atrakcjach. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w dwóch turniejach kryjących się pod nazwami „Gry rodzinne” i „Do pogłówkowania”, każdorazowo zyskując szansę na powrót do domu z nagrodą pod pachą. Wśród nagród dominować będą oczywiście gry planszowe!
Impreza skierowana jest zarówno do wytrawnych miłośników gier planszowych, jak i do osób, które swoją przygodę z planszówkami chcą dopiero zacząć. Zasady każdej gry będą w przystępny sposób tłumaczone przez organizatorów, więc nie należy się obawiać starcia z zawiłą instrukcją. Szczegółowe informacje na temat Wielkiej GRAndy można znaleźć na stronach www.mdk1.pl.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Wstęp wolny.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Czas:
sobota 28 stycznia 2017 r.
godzina 10:00-16:00

Miejsce:
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu, ul. Droga Dębińska 21, budynek C – parter

Organizatorzy:
Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 w Poznaniu
Fundacja Zagrajmy

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wielka GRAnda, czyli powitanie ferii zimowych z planszówkami

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 jest otwarty na potrzeby wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, a także młodzieży starszej, uczącej się.  

Celem działania jest kształtowanie i rozwijanie uzdolnień uczestników …

Więcej

Adres:

ul. Droga Dębińska 21
61 - 555 Poznań


Kontakt:

061 833 79 10
kontakt@mdk1.nazwa.pl
http://www.mdk1.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:gry planszowe