Wielka gonitwa wielkanocna – szalona gra miejska w Atrium Reduta

Atrium Reduta, Aleje Jerozolimskie 148 mapa

sobota 28.03.2020

Wielka gonitwa wielkanocna - szalona gra miejska w Atrium Reduta

Kic, kic, kic – zając znikł! Wielkanocny szarak przebudził się z zimowego letargu i sprawia dużo kłopotów! Wszystkich, którzy zechcieliby nam pomóc w schwytaniu zwierzaka zapraszamy na szaloną, wielkanocną grę miejską 28.03 w Atrium Reduta (Aleje Jerozolimskie 148) w godzinach 11.00-15.00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

Od kilku dni po Galerii Północnej kica niesforny zając. Jest bardzo szybki i bardzo sprytny, wymyka się wszystkim, którzy próbują go złapać. Postanowiliśmy poprosić najmłodszych o pomoc i zorganizować Wielką Gonitwę Wielkanocną! Mamy nadzieję, że szybkim, żwawym dzieciom i ich rodzinom uda się złapać zwierzaka i odesłać do jego zajęczej nory. W tym celu poprosimy Was o wykonanie kilku zadań, którym – jesteśmy przekonani – na pewno podołacie. Pamiętajcie jednak, że zając jest bardzo płochliwy. Jeden zbyt gwałtowny gest i zbyt podniesiony głos mogą sprawić, że znowu nam ucieknie. Powodzenia!

Wydarzenie organizuje Fundacja Zwalcz Nudę i Atrium Reduta.

Więcej informacji i zapisy – www.zwalcznude.pl

Partnerzy wydarzenia: Kakadu, LC Waikiki, Wojas, Fissman

Patroni medialni: waw4free, Dziecko w Warszawie, przedszkola.edu.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Fundacja Zwalcz Nudę Warszawa - atrakcje dla dzieci Warszawa

Fundacja Zwalcz Nudę

Jesteśmy organizacją pozarządową skupiającą kreatywnych ludzi. Wspieramy mądre i wartościowe, wspólne spędzanie czasu poprzez organizowanie warsztatów, pikników, gier miejskich oraz projektów, które w ciekawy sposób uczą zdrowego stylu życia w zgodzie z planetą, wspólnego przeżywania emocji, …

Więcej
Wielka gonitwa wielkanocna – szalona gra miejska w Atrium Reduta