Wieczór łódzkich planszówek i karcianek

📅 piątek 04.10.2019
🎫 1zł
Wieczór łódzkich planszówek i karcianek
Podsumowanie projektu „Lodzermenscha przemysłowy język postępu” oraz prezentacja bogato ilustrowanej edukacyjnej gry karcianej o tym samym tytule. Rozgrywka pozwoli zapoznać się z postaciami reprezentującymi typowe dla łódzkiego pejzażu zawody, zgrupowane wokół trzech przestrzeni: fabryki, biura oraz ulicznego rzemiosła, i spróbować swoich sił na trudnej drodze kariery w przemysłowym mieście. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli poznać także inne gry – planszowe i karciane – wykorzystujące łódzkie motywy oraz wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę o Łodzi. Na najlepszych czekają upominki!

Bilety: 1 zł / os. (bilet ulgowy), 3 zł / os. (bilet normalny)

Prowadzenie: Antonina Pawłowska

Zapisy: 692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

4 października 2019