Widowisko żeglarskie dla dzieci Szanteczkowanie na marzeń oceanie

Kino Kijów. Centrum, aleja Krasińskiego 34 mapa

sobota 23.02.2019

20-45 zł

Kurs na przygodę

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej zaprasza na koncert – widowisko żeglarskie dla dzieci „Szanteczkowanie na marzeń oceanie”.

 Widowiska zespołu Zejman i Garkumpel, jednego z najpopularniejszych autorów programów estradowych dla dzieci to barwne przedstawienia wypełnione wspólna nauką piosenek napisanych specjalnie dla dzieci zawierających  grupowe tańce, naukę piosenek. To edukacja przez zabawę. Dzieci w każdym koncercie poznają nowe tematy związane m.in. z geografią, historią, ekologią a także żeglarstwem. Zamierzeniem koncertów jest także integracja przez zabawę. Uczymy się również tolerancji i wzajemnego szacunku.

Zejman i Garkumpel

Zespół grywa około 100 koncertów rocznie, występy m.in. w TVP (Domowe Przedszkole, Od Przedszkola do Opola, Bezludna Wyspa, Śpiewające Fortepiany) i Radio (Polskie Radio PR I, II, WAWA, Radio Zet, Radio Bis), nagrane kasety i płyty, ogromna rzesza wiernych słuchaczy, udział i nagrody zdobyte w prestiżowych festiwalach i przeglądach, oraz występy u boku uznanych artystów estradowych, stawia zespół „Zejman & Garkumpel” w czołówce polskich wykonawców.

Specjalnością zespołu są programy estradowe, na które składają się piosenki autorskie. Celem tych programów jest angażowanie publiczności do zabawy, na którą składają się: wspólne śpiewanie, konkursy na estradzie, tańce, dialog z publicznością. Repertuar zespołu, wraz z zabawami integracyjnymi doskonale sprawdza się na zamkniętych występach. Gwarancją tej zabawy jest nie tylko wysoki poziom estradowy zespołu, ale również żywiołowa postać konferansjera i lidera Mirka „Kovala” Kowalewskiego. 

Scenariusz i reżyseria Z. Murawski i M. Kowalewski

Opracowanie muzyczne i wykonanie „Zejman & Garkumpel”

23 lutego (sobota), godz. 11.00

Kino Kijów. Centrum, aleja Krasińskiego 34 – Kraków

bilety: cena: 25 zł, VIP 45 zł, 20 zł (ostatnie rzędy)

sprzedaż internetowa biletów www.rezerwacje.hals.krakow.pl

Informacje na temat programu i biletów  na stronie Festiwalu Shanties

www.shanties.pl

Organizator:

Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki „HALS”
31-113 Kraków, ul. Straszewskiego 27 II p.
tel/fax 12/430 09 86
727 863 204
e-mail: hals@hals.krakow.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:koncertpatronat

Zobacz także