Weź udział w rodzinnych warsztatach Ekoodpowiedzialni! CH Auchan Kołbaskowo

CH Auchan Kołbaskowo mapa

niedziela 19.06.2016

wolny

ekoodpowiedzialni

Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo odbędą się rodzinne warsztaty ekologiczne w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas spotkania najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne i jednocześnie obniżać rachunki za prąd i wodę. W zbudowanym na czas spotkania ogródku najmłodsi zasadzą nasiona fasoli i dowiedzą się, jak postępować, żeby roślina wyrosła. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty organizowane w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”, mają na celu promowanie odpowiedzialnych zachowań ekologicznych. Organizatorzy będą przekonywać, że wystarczy mała zmiana codziennych nawyków, aby zatroszczyć się o naturę i ograniczyć domowe rachunki za energię i wodę. Przewodnikiem po zasadach ekologicznych zachowań będzie „Ekorodzinka”, która pokaże, że każdy domownik może zatroszczyć się o środowisko naturalne, nawet dzieci.

Podczas rodzinnych warsztatów ekologicznych, które odbędą się 19 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo najmłodsi z rodzicami zostaną zaproszeni do „Ekoogródka”. Tam pod okiem animatorów ozdobią doniczki i zasadzą nasiona fasolki, które zabiorą potem do domu. Dzieci dowiedzą się, jak należy postępować, żeby roślina wyrosła. Na cierpliwych czeka niespodzianka – na listkach rośliny pojawią się napisy, przypominające, jak ważne są działania proekologiczne.

Spotkanie w ramach kampanii „Ekoodpowiedzialni” odbędzie się 19 czerwca  w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo przy ul. Ustowo 45 w Szczecinie w godzinach 11.00-17.00. Materiały – doniczki, materiały plastyczne, ziemię i nasiona fasoli – zapewnia organizator. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Wszelkie informacje na temat kampanii „Ekoodpowiedzialni” oraz materiały informacyjne można znaleźć na stronie www.ekoodpowiedzialni.pl. W serwisie internetowym zaprezentowano również porady, w jaki sposób oszczędzać wodę, energię elektryczną i prawidłowo segregować domowe odpadki. Ekoodpowiedzialni” to ogólnopolska kampania organizowana przez Centra Handlowe Auchan, która odbędzie się w kolejne weekendy od 2 kwietnia do 26 czerwca 2016 r. w 22 galeriach handlowych Auchan w całej Polsce.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:ekologiawarsztaty

Zobacz także