Weleda
Weleda Baby

Westfield Mokotów po raz kolejny przyciąga nowe premiery filmowe

Westfield Mokotów
🗺 mapa
📅 poniedziałek 17.06.2024 do sobota 22.06.2024
Westfield Mokotów po raz kolejny przyciąga nowe premiery filmowe

Westfield Mokotów zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do świętowania  przedłużonego Dnia Dziecka. Do 22 czerwca na terenie centrum handlowego bawić się (a przy okazji uczyć) będzie można w specjalnej strefie inspirowanej najnowszym filmem Disneya i Pixara „W głowie się nie mieści 2”, którego premiera w kinach miała miejsce 12 czerwca. 

Westfield Mokotów, kontynuując współpracę z największymi światowymi markami, z jednej strony zapewnia wyjątkowe doświadczenia i rozrywkę dla klientów w każdym wieku, a z drugiej odpowiada na uważnie obserwowane potrzeby lokalnej społeczności, którą w coraz większym stopniu stanowią rodziny z dziećmi. Tego typu działalność Westfield doskonale wpisuje się w retailtainment, czyli łączenie funkcji handlowej z rozrywkową poprzez dostarczanie klientom możliwości spędzania wolnego czasu w inspirujący sposób.

Cieszymy się, że Disney kolejny już raz współpracuje z naszym centrum handlowym. Obustronne zadowolenie ze zrealizowanego w ubiegłym roku eventu promocyjnego filmu  Disneya „Życzenie” dało nam ponowną możliwość dostarczenia naszym najmłodszym oraz nieco starszym klientom pozytywnych emocji i uśmiechów. Zależy nam na tym, aby Westfield Mokotów kojarzyło się również z miejscem, w którym rodziny, czy grupy przyjaciół będą mogły ciekawie spędzić czas – powiedziała Izabela Wójcik, dyrektorka centrum handlowego Westfield Mokotów

Czerwcowa aktywność w Westfield Mokotów będzie okazją dla dzieci do poznania różnych emocji będących motywem przewodnim filmu Disneya i Pixara „W głowie się nie mieści 2”. Pomoże im w tym między innymi koło emocji, które pokazuje cały wachlarz możliwych uczuć, od tych dobrze znanych po takie, których nazwanie może jeszcze być wyzwaniem. Na uczestników czekać będą także stoliki z kolorowankami i wyklejankami z bohaterami filmu,  basen z kulkami (które nawiązują do filmu i zamkniętych w nich poszczególnych wspomnień) oraz wyjątkowa, inspirowana filmem „huśtawka emocji” (ale tylko tych pozytywnych).

O filmie:

Wyprodukowany przez Disneya i Pixara film „W głowie się nie mieści 2” to powrót do umysłu Riley, obecnie świeżo upieczonej nastolatki. Centrala sterowania przechodzi gruntowny remont, bo pojawiły się nowe Emocje! Radość, Smutek, Złość, Strach i Odraza, które dotąd z powodzeniem kierowały całym przedsięwzięciem, z pewnym wahaniem witają nowego przybysza – Niepewność. A to dopiero początek zmian.
441 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent