Wesprzyj akcję Ufunduj dziecku bilet do Teatru!

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka mapa

środa 13.12.2017 do piątek 22.12.2017

Wesprzyj akcję Ufunduj dziecku bilet do Teatru!

Aby wspierać rozwój osobowości dziecka i przeciwdziałać wykluczeniu kulturalnemu i społecznemu postanowiliśmy stworzyć we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka możliwość bezpłatnego uczestnictwa w naszych spektaklach dla dzieci. Dlatego przekazujemy bilety ufundowane przez darczyńców w ramach akcji Ufunduj dziecku bilet.

Skąd pomysł na przekazywanie bezpłatnych wejściówek do Teatru?

Ideą naszej akcji jest przybliżenie teatru dzieciom, które na co dzień nie mają  z nim kontaktu. Z rodzinami ubogimi, pracujemy już od ponad 15 lat. Wiemy, że wydatki na kulturę leżą poza zasięgiem ich domowych budżetów. Jeśli teraz nie umożliwimy dzieciom kontaktu z teatrem, to na spektakl trafią najwcześniej w wieku dorosłym. Skąd to wiemy? Do stworzenia akcji zainspirowała nas historia Pani Ewy,  która pierwszy raz doświadczyła teatru w wieku dorosłym, przychodząc na spektakl wraz ze swoją córką. W dzieciństwie ze względu na tragiczną sytuację finansową rodziców nie mogła uczestniczyć w wydarzeniach kulturalnych.

Jak możesz sprawić, aby teatr był dostępny dla wszystkich dzieci?

  1. Regularnie funduj bilety potrzebującym dzieciom przez stronę centrumtworczosci.pl lub w biurze Centrum. Jeden bilet miesięcznie to tylko 15 zł, a dzięki Twoim wpłatom aż 12 dzieci rocznie będzie mogło nas odwiedzić.
  2. Systematycznie organizuj akcje, dzięki którym wraz z najbliższymi będziecie mogli przekazywać pule bezpłatnych biletów dla odwiedzających nas grup. Wpłat możecie dokonywać na numer konta: 48 1140 2017 0000 4702 1287 2605 (MBank) z dopiskiem „darowizna w ramach Ufunduj dziecku bilet”.
  3. Przekaż informacje o akcji znajomym, współpracownikom, rodzinie i wspólnie szerzcie dobro!

Zakupione bilety otrzyma grupa lub rodzina potrzebująca, zgłaszana przez placówki współpracujące ( ośrodki wychowawcze,  świetlice, domy dziecka)

Jeden bilet to tylko 15 zł – a radość na twarzy dziecka bezcenna.

Dlaczego warto ufundować bilet?

Niewielkim kosztem sprawiasz ogromną radość dzieciom!

Kupując bilet pozwolisz dzieciom odwiedzić teatr, w którym nigdy nie były.

Wierzymy, że uczestnicząc aktywnie w kulturze stajemy się wrażliwymi, tolerancyjnymi i otwartymi ludźmi, kupując bilet przyczyniasz się do tworzenia takiego świata.

Wspierasz dzieci o mniejszych szansach.

Formularz do przelewu elektronicznego znajduje się TUTAJ :

http://centrumtworczosci.pl/darowizna-w-ramach-akcji-ufunduj-bilet

Więcej informacji:

71 341 80 02, 661 136 434

koordynator@centrumtworczosci.pl

www.centrumtworczosci.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Istotą działalności Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka jest kształtowanie kreatywnych osobowości poprzez działania w różnych dziedzinach sztuki. Nasze motto, słowa Janusza Korczaka „Dzieci – książęta uczuć, poeci i myśliciele", oznacza wiarę w potencjał twórczy …

Więcej
 
ZOBACZ TAKŻE:charytatywnieteatr