Wejdź do świata LEGO® w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo
📅 sobota 24.04.2021 do niedziela 25.04.2021
Wejdź do świata LEGO® w Galerii Bemowo
W ostatni weekend kwietnia, czyli w dniach 24-25 kwietnia 2021, w Galerii Bemowo odbędzie się wystawa autorskich modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO®. Zwiedzający zobaczą m.in. makietę Dzikiego Zachodu z miasteczkiem, piracką bitwę morską czy modele znane z filmu „Gwiezdne Wojny”. Organizatorem wydarzenia są AFOLe (Adult Fan of Lego, czyli dorośli fani LEGO®), zrzeszeni w klubie WAWLUG.

Najpopularniejsze klocki świata ponownie zagoszczą w Galerii Bemowo. Już w dniach 24-25 kwietnia 2021 w Galerii Bemowo będzie można zobaczyć autorskie rozwiązania konstrukcyjno-techniczne i wiele makiet wykonanych w 100% z klocków LEGO®. Zaprezentowane projekty zaskoczą wszystkich odwiedzających kreatywnością i pomysłowością, detalami wykończenia oraz rzeczywistym odwzorowaniem oryginałów. Wśród obiektów do podziwiania znajdą się m.in. makieta Dzikiego Zachodu z miasteczkiem, piracka bitwa morska, modele znane z Gwiezdnych Wojen, makieta miasteczka z pociągami i wiele innych!

Na uczestników wydarzenia czekają instrukcje budowy kilku ciekawych modeli z klocków LEGO®. m.in. Fiata 126P, które będą idealną inspiracją do samodzielnej zabawy z klockami w domowym zaciszu.

Wystawę będzie można oglądać bezpłatnie w sobotę 24 kwietnia 2021 w godzinach 10.00-21.00 oraz w niedzielę 25 kwietnia 2021 w godzinach 9.00-16.00 w Spotykalni na I piętrze Galerii Bemowo (obok Pepco i Biblioteki).

Wydarzeniu towarzyszy konkurs „Gwiezdna przygoda z LEGO®” organizowany na Facebooku Galerii Bemowo (link – https://bit.ly/2QkoBDZ). Zadaniem uczestników zabawy jest zbudowanie z maksymalnie 100 klocków LEGO® konstrukcji w klimacie „Gwiezdnych Wojen”. Konkurs trwa w dniach 20 kwietnia – 4 maja, a na autorów trzech najciekawszych zgłoszeń czekają zestawy klocków LEGO®.

Galeria Be­mo­wo co­dzien­nie do­kła­da­ sta­rań, aby za­pew­nić swoim klien­tom naj­wyż­sze standardy bezpie­czeń­stwa i kom­fort za­ku­pów. Więcej informacji na temat stosowanych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo można znaleźć tutaj: https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.