Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Wejdź do świata bohaterskiej zabawy z figurkami z serialu Gus. Mały – wielki rycerz!

📅 piątek 16.09.2022 do piątek 23.09.2022
Wejdź do świata bohaterskiej zabawy z figurkami z serialu Gus. Mały – wielki rycerz!
Bajki mają magiczną moc przenoszenia dzieci w odległe krainy, w których fantastyczni bohaterowie stawiają czoła różnym przeciwnościom losu, tym samym edukując maluchy na temat wartości, postaw moralnych czy odróżniania dobra od zła. To także dzięki bajkom u dzieci utrwalane jest znaczenie pojęć takich jak miłość, przyjaźń czy empatia. Maluchy wprost uwielbiają zabawki z dobrze znanych im kreskówek, dzięki którym mogą wielokrotnie powracać do magicznego świata ich ulubionych postaci. Nowe interaktywne zestawy od Fisher-Price pozwolą maluchom przenieść się do świata znanego im z serialu „Gus. Mały – wielki rycerz”, by przeżywać w nim własne niesamowite przygody.

Zabawki firmy Mattel z linii Gus Mały – wielki rycerz już w sklepach!

Animowany serial Gus. Mały – wielki rycerz opowiada losy małego chłopca żyjącego w Królestwie Karamel, który musi sprostać bardzo dużym problemom. Pomimo tego, że Gus to rycerz w rozmiarze pinezki to żadna przygoda nie jest mu straszna. Gus udowadnia wszystkim, że odważne serce może pokonać wszystko. „Pomoce rycerza to nie jego mięśnie, lecz jego odwaga i serce!” nuci z ekranu mały bohater. Serial podkreśla istotę takich wartości jak dobro, przyjaźń, współpraca czy odwaga.

Wejdź do świata bohaterskiej zabawy z figurkami z serialu Gus. Mały – wielki rycerz!

Mali fani z pewnością ucieszą się z możliwości zabawy i przeżywania przygód z mówiącą figurką Gusa wyposażoną w podświetlany, „elektryczny” miecz, ubraną w charakterystyczną niebieską zbroję i hełm. Figurka ma ponad 20 cm wysokości a jej ramiona i nogi są ruchome, czyniąc zabawę bardziej realistyczną! Po naciśnięciu sprzączki pasa rycerza, maluch usłyszy jeden z 20 różnych dźwięków bądź wypowiedzi z bajki a także, zobaczy niesamowite światełka podświetlające miecz rycerza.

Jednym z głównych miejsc, w którym rozgrywa się akcja serialu „Gus. Mały – wielki rycerz” jest zamek królewski. Z zabawkowym zestawem zamkowym, maluchy mogą wymyślać pełne akcji opowieści i pomóc Gusowi oraz jego przyjaciołom bronić królestwa przed najeźdźcami. Ten pełen akcji zestaw ma m.in. ukryte wejście w wieży, pułapkę na przeciwników i katapultę, z której można wystrzelić pocisk! W zestawie oprócz zamku znajdziemy figurki Gusa i Tylera, kucyka na kółkach, figurkę rycerza oraz 1 dysk. Dobrze znane postacie oraz mnóstwo interaktywnych funkcji zestawu zapewnią dzieciom mnóstwo okazji do kreatywnej zabawy.

Wejdź do świata bohaterskiej zabawy z figurkami z serialu Gus. Mały – wielki rycerz!

Żadna wspaniała historia nie jest kompletna bez antybohatera. Nie inaczej jest w przypadku Gusa, który mierzy się w serialu ze złowrogim Mroczkiem. Teraz z zestawem „Smok + Rycerska katapulta” dzieci mogą odtwarzać swoje ulubione potyczki głównego bohatera z jego przeciwnikiem.  Mroczek może dosiąść swojego wiernego smoka, który posiada otwieraną paszczę umożliwiającą mu… zjadanie małych figurek rycerzy! W zestawie znajdziemy też zabawkową katapultę i 2 minifigurki rycerzy do wystrzeliwania.

Odtwarzanie przygód i ulubionych scen z zabawkami z serialu „Gus. Mały – wielki rycerz” to doskonały sposób na pobudzenie wyobraźni u dziecka. Każda z zabawek sprawdzi się świetnie z osobna, ale także jako element z większego zestawu. Podaruj maluchowi możliwość odkrywania świata rycerzy i przygód z zabawkami z serialu „Gus. Mały – wielki rycerz”. Zestawy przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia.

O Mattel

Mattel jest globalnym liderem na rynku producentów zabawek i właścicielem znanych i uwielbianych na całym świecie dziecięcych marek. Firma tworzy innowacyjne produkty i dostarcza wspaniałych przeżyć, które inspirują dzieci do radosnej zabawy. W portfolio Mattel znajdują się kultowe marki takie jak Barbie®, Hot Wheels®, Fisher-Price®, Tomek i Przyjaciele®, UNO® i MEGA®, Masters of the Universe, Monster High, oraz inne licencjonowane marki filmowe. Nasza oferta obejmuje filmy i animacje dla dzieci, gry, muzykę i wydarzenia na żywo. Działamy w 35 krajach, a nasze produkty są dostępne na ponad 150 rynkach, dzięki współpracy z liderami handlu detalicznego i e-commerce. Od momentu założenia w 1945 roku firma Mattel jest dumna z bycia zaufanym partnerem rodziców umożliwiającym ich dzieciom odkrywanie radości dzieciństwa i osiągania przez nie swojego pełnego potencjału.

197 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent