Weleda
Weleda Baby

Wegańskie słodkości w stylu zero waste – warsztaty edukacyjno-kulinarne. Sosnowiec

Kościelna 11
🗺 mapa
📅 czwartek 01.08.2024
Wegańskie słodkości w stylu zero waste - warsztaty edukacyjno-kulinarne. Sosnowiec
Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator akcji „Jestem EKO z BIBLIOTEKĄ – lato 2024” – serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach edukacyjno-kulinarnych „Wegańskie słodkości w stylu zero waste” z Kreatorem Zdrowia, które odbędą się w czwartek 1 sierpnia 2024 o godz. 10.00 w Zagłębiowskiej Mediatece przy ul. Kościelnej 11. Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – obowiązują zapisy. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.biblioteka.sosnowiec.pl Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Wśród uczestników akcji letniej z pewnością nie zabraknie miłośników smacznego jedzonka. Zadaniem edukatorki żywieniowej z firmy Kreator Zdrowia będzie przeprowadzenie warsztatów, podczas których dzieci nie tylko będą się doskonale bawić i wesoło podjadać, ale także dowiedzą się co nieco o gotowaniu bez marnowania oraz o bogactwie kuchni wegańskiej, czyli takiej, w której nie wykorzystuje się żadnych produktów odzwierzęcych. Poprzez rozrywkę i angażujące zadania praktyczne dzieci poznają nowe przepisy oparte na ekologicznych, sezonowych i lokalnych składnikach oraz fakty ze świata nowoczesnej dietetyki i ekonomii jedzenia. Będzie bardzo smakowicie!

Warunkiem udziału w warsztatach jest wypełnienie karty zgłoszeniowej podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego oraz przesłanie ich na adres: zapisy@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczenie jej osobiście do Działu Instruktażu i Promocji (Zagłębiowska Mediateka, ul. Kościelna 11, poziom II pokój nr 2.11, Dział Instruktażu i Promocji czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 -15.00).

431 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent