Weekendowe zajęcia dla dzieci w IKM

Instytut Kultury Miejskiej, Długi Targ, 39 / 40 Gdańsk, mapa

niedziela 12.06.2016

zajęcia dla dzieci w IKM Gdańsk film, ksiązka

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza najmłodszych na kolejne odsłony zajęć architektonicznych, czytanie książek o poranku, do obejrzenia adaptacji filmowych.

12.06, godz. 10.00 – 11.30 | „Niedzielne poranki z książką”: Delphine Bournay, „Mapa”, wyd. Dwie Siostry, czyta: Michał Kochańczyk – podróżnik, alpinista, polarnik, żeglarz, dla dzieci w wieku od 4-8 lat, zapisy: sien@ikm.gda.pl, wstęp wolny.

Zajrzyjcie do lasu, w którym mieszkają Chrupek (poczciwy, strachliwy zając), Miętus (porywczy, zaradny żabol) i ich przyjaciele. Tym razem z wiecznie głodnym Dzikiem będą usiłowali wyniuchać na mapie świata swój dom. Czy im się to uda?

12.06, godz. 16.00 – 18.30 | Dziecięcy Klub Filmowy „Przeczytane – obejrzane”: pokaz filmu „Artur i Minimki”, reż. Luc Besson oraz dyskusja i Filmowa Gra Miejska, dla dzieci od 9 lat, zapisy: sien@ikm.gda.pl, wstęp wolny.

Znany dorosłym widzom reżyser Luc Besson tym razem sprawdził się jako twórca filmu dla dzieci. Niezwykle atrakcyjne połączenie animacji i filmu aktorskiego i pierwsza część lubianego przez dzieci cyklu. Film, który nie tylko bawi, ale też daje do myślenia. (Dla dzieci od 9 lat, wg uznania rodziców).

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Weekendowe zajęcia dla dzieci w IKM

Instytut Kultury Miejskiej

 Instytut Kultury Miejskiej, miejska instytucja kultury z Gdańska, działa na rzecz zwiększenia roli kultury w życiu miasta i aktywnego w niej uczestnictwa, zarówno poprzez pracę ekspertów skupionych …

Więcej

Adres:

ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk


Kontakt:

58 301 2016
ikm@ikm.gda.pl
http://www.ikm.gda.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:warsztaty

Zobacz także