Weekendowe zajęcia dla dzieci w IKM

Instytut Kultury Miejskiej, Długi Targ, 39/ 40 Gdańsk, mapa

niedziela 19.06.2016

warsztaty_akcjakreacja_fot.BartoszBańka

Instytut Kultury Miejskiej zaprasza najmłodszych na kolejne odsłony zajęć kreatywnych i muzycznych.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: sien@ikm.gda.pl.

19.06, godz. 11.00 – 12.30 | Samograjki – „Moja Tajemnica – czyli jak bawić się muzyką i słowem”, prowadzenie: Anna Broda. Wstęp: 10 zł, zapisy: warsztaty@ikm.gda.pl.

Moja tajemnica, czyli piosenki śmieszne i dziwne, liryczne i fantastyczne, bajeczne i o wietrze… wiersze i muzyka dla najmłodszych w towarzystwie cymbałów, pianina i instrumentów perkusyjnych. To również eksperymenty z dźwiękiem i rytmem, szybka nauka wpadających w ucho melodii. Autorski pomysł na tworzenie muzycznych obrazków do tekstów z udziałem muzycznych rekwizytów takich jak dzwonki, trójkąty i tamburyny.

19.06, godz. 13.00 – 15.00 | „Szycie albumów”: warsztaty dla dzieci w wieku od 6-9 lat w ramach cyklu „Akcja – Kreacja”, prowadzenie: Marta Bielska, zapisy: sień@ikm.gda.pl, wstęp wolny.

Podczas zajęć każdy uczestnik będzie miał wyjątkową okazję uszyć zeszyt, do którego stworzy prace graficzne w dowolnej technice. Zaprezentujemy możliwości kolażu, frotażu oraz stempli.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Weekendowe zajęcia dla dzieci w IKM

Instytut Kultury Miejskiej

 Instytut Kultury Miejskiej, miejska instytucja kultury z Gdańska, działa na rzecz zwiększenia roli kultury w życiu miasta i aktywnego w niej uczestnictwa, zarówno poprzez pracę ekspertów skupionych …

Więcej

Adres:

ul. Długi Targ 39/40
80-830 Gdańsk


Kontakt:

58 301 2016
ikm@ikm.gda.pl
http://www.ikm.gda.pl
facebook

Zobacz także