Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego – Zwiedzaj Kopalnię Bochnia z 50% rabatem

Kopalnia Soli Bochnia
📅 sobota 11.09.2021 do niedziela 12.09.2021
Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego - Zwiedzaj Kopalnię Bochnia z 50% rabatem

Już po raz czternasty we wrześniu odbędzie się wielkie święto kultury, tradycji i smaku – „Weekend z Zabytkami Powiatu Bocheńskiego 2021”.

Weekend z zabytkami_powiatu_bochenskiego

11-12 września to dni, które będą niepowtarzalną okazją do poznania najbardziej wartościowych zabytków kultury materialnej Ziemi Bocheńskiej i regionalnych tradycji.

W programie tegorocznej edycji wydarzenia nie mogło zabraknąć Kopalni Soli Bochnia. W ramach wydarzenia kopalnia udziela 50%* rabatu na bilety na zwiedzanie Trasy Turystycznej z Podziemną Ekspozycją Multimedialną w dniach 11 i 12 września 2021 r.

* rabat udzielany jest wyłącznie w przypadku zakupu biletów w ramach zwiedzania kopalni dla turystów indywidualnych. W przypadku tur zwiedzania połączonych z podziemną przeprawą łodzią rabat naliczany jest wyłącznie na zakup biletu na zwiedzanie kopalni. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i obniżkami.

Bilety w promocyjnych cenach dostępne są w sprzedaży on-line. Bilety w promocyjnej cenie będzie można również zakupić w kasie kopalni w dniu wydarzenia bezpośrednio przed zjazdem.

Kopalnia Soli Bochnia – Dział Obsługi Klienta
ul. Campi 15, 32-700 Bochnia