Weekend z Legolandem w Krakowie

📅 sobota 16.04.2016 do niedziela 17.04.2016
Weekend z Legolandem w Krakowie
W sobotę 19 marca, w duńskim miasteczku Billund, odbyło się uroczyste otwarcie nowego sezonu turystycznego 2016. Wszystkie dzieci i ich rodzice z całego świata znowu mogą bawić się w niesamowitym świecie zbudowanym z ponad 58 milionów kultowych klocków LEGO. Czekają na ich atrakcje: Miniland – miniaturowy świat pełen słynnych budowli, strefa polarna z kolejką, która pędzi 65 km/h, KNIGHT’S KINGDOM™ – świat dzielnych rycerzy, pięknych księżniczek i legendarnych wikingów, miasteczko LEGOREDO® TOWN wzorowane na Dzikim Zachodzie, Nawiedzony Dom, w którym straszy czy DUPLO® LAND dla najmłodszych fanów klocków LEGO.

Aby pokazać polskim rodzinom, jak niezapomniane wakacje mogą spędzić w LEGOLAND Billund, w weekend 16-17 kwietnia w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie zostanie zorganizowany wielki, otwarty event, podczas którego dzieci i rodzice będą mieli możliwość zapoznania się z wybranymi atrakcjami z parku rozrywki. Będzie dostępnych m.in. kilkanaście budowli i postaci z klocków LEGO (do niektórych można nawet wejść!), elektryczne samochodziki, na których można przejechać się po wyznaczonym torze, stoliki z klockami LEGO, z których dzieci mogą zbudować wszystko, co przyjdzie im głowy czy strefa multimedialna z interaktywną grą. Odbędą się też konkursy, w których będą do wygrania atrakcyjne nagrody m.in. zestawy klocków LEGO, bilety do LEGOLANDU, a nawet rodzinny pobyt w LEGOLAND Billund Resort.

Park rozrywki LEGOLAND Billund to jedna z najciekawszych i najbardziej kreatywnych propozycji na spędzenie rodzinnych wakacji. W tym roku największą atrakcją jest pierwsza na świecie strefa NINJAGO World, obejmująca powierzchnię ponad 5 000 m2. To nowa część nawiązująca do LEGO NINJAGO, jednej z najpopularniejszej serii LEGO w ostatnich latach, i pierwsza we wszystkich parkach rozrywki LEGOLAND na świecie. Jedną z jej niesamowitych atrakcji stanowi NINJAGO The Ride – miejsce, w którym za pomocą zaawansowanej technologii dzieci przenoszą się do świata LEGO NINJAGO w wymiarze 4D, a doskonaląc swoje umiejętności, mogą stać się prawdziwymi wojownikami ninja!