Weekend w małym kinie: Tito i ptaki

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA), ul. Wałbrzyska 3/5 mapa

niedziela 17.03.2019

Weekend w małym kinie: Tito i ptaki

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na niesamowitą animację, która pokazuje jak prawdziwa przyjaźń i współdziałanie może przezwyciężyć nawet największy strach.

NIEDZ| 17.03 | g. 12:30 | sala Ziemia Obiecana
Tito i ptaki, reż. Gustavo Steinberg, Gabriel Bitar, André Catoto, Brazylia 2018, 73 min
Tito jest nieśmiałym dziesięcioletnim chłopcem, który mieszka z matką. Nagle zaczyna się rozprzestrzeniać niezwykła epidemia, która sprawia, że ludzie chorują, gdy się czegoś boją. Tito szybko odkrywa, że lekarstwo jest w pewien sposób związane z badaniami, które prowadził jego ojciec. Lecz ojciec, jak to badacz, znów wyjechał. Tito wraz z przyjaciółmi wyrusza w podróż, aby uratować świat przed epidemią, a poszukiwanie antidotum staje się poszukiwaniem zaginionego ojca i własnej tożsamości.

Spotkanie
Wstęp oraz dyskusję po projekcji poprowadzi Marcin Majkut – kulturoznawca, trener, koordynator i prowadzący projekty psychoedukacyjne Fundacji Generator.

Wstęp
Film przeznaczony dla dzieci od lat 10.
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 12:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona (120).

Więcej: http://www.nina.gov.pl/wydarzenia/tito-i-ptaki/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film