Weekend w małym kinie: Duża ryba i begonia

kino FINA, Wałbrzyska 3/5 mapa

niedziela 19.05.2019

Weekend w małym kinie: Duża ryba i begonia

Zapraszamy na osadzoną w świecie chińskich legend i folkloru opowieść o dorastaniu, poświęceniu i o wielkiej przyjaźni zmieniającej się w miłość.

NIEDZ| 19.05 | g. 12:30 | sala Ziemia Obiecana
Duża ryba i begonia | Weekend w małym kinie

Program
Duża ryba i begonia, reż. Xuan Liang, Chun Zhang, Chiny 2016, 105 min
Główna bohaterka, Chun, żyje w mistycznym świecie ukrytym w wodach oceanu. Gdy kończy 16 lat, tradycyjnie zostaje zamieniona w delfina, by wyruszyć w tradycyjną podróż do świata ludzi. Niestety, oprócz niesamowitych wrażeń i widoków, czekają tam na nią różne niebezpieczeństwa i tuż przed powrotem do domu wpada w rybackie sieci. W ostatniej chwili zostaje uratowana przez chłopca, który jednak sam ginie podczas ratunku. Po powrocie do domu Chun za wszelką cenę postanawia przywrócić go do życia… To zachwycająca wizualnie i niezwykle mądra animowana baśń, o odpowiedzialności, poświęceniu oraz o wielkiej przyjaźni zmieniającej się w miłość.

Wstęp
Kategoria wiekowa: 10+
Zasady uczestnictwa: do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 12:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. Prosimy o punktualność, gdyż osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona (120).

Więcej: http://www.nina.gov.pl/wydarzenia/duza-ryba-i-begonia/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film