Weekend kinowych wrażeń dla najmłodszych – Elbląg

📅 sobota 31.05.2014 do niedziela 01.06.2014
Weekend kinowych wrażeń dla najmłodszych – Elbląg

Twórcy obsypanych Oscarami klasyków ze studia Walta Disneya: „Król Lew", „Piękna i Bestia", „Pocahontas" i „Mała Syrenka" zapraszają na fantastyczną podróż do jednego z najwspanialszych światów, jakie wyczarowała ludzka wyobraźnia. „Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki".

– Animację można oglądać w wersji 2D i 3D, bajka w wersji trójwymiarowej wyświetlana będzie jedynie podczas weekendu – mówi Aleksandra Bielska z Kina Światowid. – Na biletach w wersji 3D pojawiła się informacja o dodatkowej opłacie za okulary. W tej chwili to 0 zł, ale od 1 lipca będzie ona wynosić 2 zł. Opłata jest spowodowana ilością zniszczonych i wynoszonych okularów, a dzięki niej będziemy mogli zakupić nowy sprzęt.

Druga z proponowanych animacji to opowieść o sympatycznym listonoszu z małego spokojnego miasteczka, który zapragnął wziąć udział w niezwykle popularnym telewizyjnym show "Mam talent!". Czeka go więc wyprawa do wielkiego miasta w zwariowany świat gwiazd i telewizyjnych osobowości. Będzie to dla niego wielka i niebezpieczna przygoda. Na szczęście jak zwykle może liczyć na swoich starych przyjaciół z rodzinnego miasteczka oraz swawolnego kota Jessa, dzięki którym odkryje, że od sławy, kariery i świateł wielkiej metropolii stokroć cenniejsza jest grupa bliskich osób, z którymi nigdy nie można się nudzić.

W sobotę, 31 maja podczas dwóch seansów o 12.00 i 14.15 najmłodsi będą mogli wziąć udział w kinowych konkursach z nagrodami. To seanse organizowane w ramach  Klubu Małego Widza, którego pokazy odbywają się raz w miesiącu. Filmowe zmagania na pewno będą bardzo emocjonujące, a nagrody wzbudzą uśmiech na twarzach najmłodszych.

31 maja (sobota)

Duża sala: