Park Rozrywki Julinek
📅 sobota 21.05.2022 do niedziela 22.05.2022
Weekend cyrkowego show w Julinek Park
W ten weekend goście Julinek Park będą mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak artyści naginają prawa fizyki i niemal unoszą się w powietrzu!

Nauka głosi, że każdy z nas podlega sile grawitacji. Okazuje się jednak, że niektórzy ulegają jej w mniejszym stopniu niż inni. Dzięki niesamowitej sile i wrodzonej gracji artyści odrywają się od ziemi i wzbijają w przestworza. Kierują się do magicznej krainy, gdzie wszystko jest możliwe, a problemy stają się nieważkie. Zakrzywiony czas i przestrzeń sprawiają, że zapominamy o codzienności i dajemy się porwać niezwykłym siłom. W takim miejscu jesteśmy tym, kim chcemy być, a nasze marzenia się spełniają. O niezapomniane wrażenia zadbają artyści – Rewia Dziecięca „Sylaba”, Maria Rozbicka i Maciej Czarski.

„Kraina bez grawitacji” to niespotykane show, które już w najbliższy weekend w Julinku zostanie zaprezentowane przez mistrzów podniebnego tańca. Występy pozwolą zwątpić w siłę grawitacji i porwą widzów w niesamowitą, bajkową krainę. O niezapomniane wrażenia zadbają artyści – Rewia Dziecięca „Sylaba”,  Maria Rozbicka i Maciej Czarski.

Młodzi artyści specjalizujący się w sztukach plastycznych będą mogli stworzyć swój własny, wyjątkowy Plakat Nowocyrkowy podczas warsztatów odbywających się na Dużej Arenie. Dawna baza cyrkowa stanie się inspiracją dla młodych artystów i nasyci ich feerią barw, którą będą mogli przelać na płótno. Po warsztatach w przestrzeni Areny stworzona zostanie wystawa plakatów cyrkowych – być może wśród nich znajdzie się także Twoje dzieło?

W najbliższy weekend odbędą się także:

– międzypokoleniowe warsztaty cyrkowe z zakresu: hula hoop, żonglerka lub ekwilibrystyka (do wyboru przez uczestników wydarzenia);

– warsztaty animacji: tworzenie własnej sztuki przy pomocy balonów lub sztafeta balonowo-kubkowa;

– warsztaty taneczne.

HARMONOGRAM 21-22 MAJA

12:00 – Pokaz tańca niebiańskiego w wykonaniu Rewii Dziecięcej „Sylaba” – MAŁA SCENA

12:30 – Warsztaty cyrkowe międzypokoleniowe – żonglerka – MAŁA SCENA

13:00 – Warsztaty artystyczne – plakat nowocyrkowy – MAŁA SCENA

14:00 – Pokaz „Kraina bez grawitacji” – DUŻA ARENA

14:30 – Sztafeta balonowo-kubkowa – MAŁA SCENA

15:00 – Warsztaty taneczne z Rewią Dziecięca Sylaba – MAŁA SCENA

16:00 – Pokaz „Kraina bez grawitacji” – DUŻA ARENA

16:30 – Balonowa abstrakcja – MAŁA SCENA

17:00 – Warsztaty cyrkowe międzypokoleniowe – ekwilibrystyka – MAŁA SCENA

17:30 – Pokaz „Kraina bez grawitacji” – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury;

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos;

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla;

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi.

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

***

Julinek Park to miejsce oferujące jakościową rozrywkę dla całej rodziny położone w Lesznie, ok. 30 km od Warszawy, w samym sercu Puszczy Kampinoskiej. Park rozrywki zlokalizowany jest na terenie dawnej bazy cyrkowej na obszarze prawie 30 ha. Znajduje się tam szereg atrakcji dla gości w każdym wieku, m.in. największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa czy ekologiczny plac zabaw. Do dyspozycji gości jest także wypożyczalnia rowerów i nowoczesnego sprzętu sportowego, strefa restauracji i punktów gastronomicznych oraz obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi. W drugiej połowie 2022 roku oferta parku zostanie rozszerzona o nowoczesną strefę wodną pod gołym niebem. Julinek Park to także miejsce występów cyrkowych i teatralnych znanych artystów z telewizyjnych talent-show, cyrkowców, akrobatów i aktorów. Więcej informacji: https://www.julinek.com.pl/

Kontakt dla mediów:

Ilona Rutkowska – Tel.: + 48 796 996 259 – E-mail: ilona.rutkowska@goodonepr.pl