Weekend atrakcji w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice mapa

sobota 18.06.2016 do niedziela 19.06.2016

Wstęp bezpłatny

atracje w galerii bronowice

Najbliższy weekend upłynie w Galerii Bronowice pod znakiem dobrej zabawy. Miłośnicy planszówek będą mieli okazję zmierzyć się podczas ostatniego przed wakacjami Mini Turnieju Gier Planszowych, organizowanym przez sklep z grami Joker. W sobotę natomiast w Akademii w Bronowicach odbędą się bezpłatne warsztaty malarskie prowadzone przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Podczas weekendowego Mini Turnieju Gier Planszowych miłośnicy planszówek będą mieli okazję zagrać m.in.: w gry zręcznościowe, przygodowe, familijne czy ekonomiczne. Organizatorzy zapraszają do rozgrywek zarówno dzieci, młodzież jak i osoby starsze. Nad przebiegiem rywalizacji będą czuwali doświadczeni gracze, tłumaczący zasady i udzielający uczestnikom fachowych porad. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Turniej odbędzie się 18 i 19 czerwca w godz. 12.00 – 17.00 na poziomie +1, przy sklepie Joker. Połączony będzie z prezentacją gier planszowych. Udział jest bezpłatny!

Równie atrakcyjnie zapowiadają się ostatnie przed przerwą wakacyjną warsztaty kreatywne z krakowską Akademią Sztuk Pięknych!

W sobotnie popołudnie w Akademii w Bronowicach odbędą się warsztaty malarskie prowadzone przez studentów krakowskiej ASP. Podczas zajęć dzieci i dorośli będą mieli okazję malowania farbami akwarelowymi, temperowymi oraz akrylowymi na różnych podłożach. Nie zabraknie wykonywania prac malarskich bazujących na przygotowanych wcześniej wzorach i kompozycjach.

Warsztaty odbędą się 18 czerwca w godz. 16.00 – 18.00 w Akademii w Bronowicach na 1. piętrze Galerii.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także