Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko powraca! Konkurs z zaproszeniami!

TAURON Arena Kraków mapa

środa 13.03.2019 do niedziela 14.04.2019

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko

Specjalnie z myślą o najmłodszych i tych troszkę starszych fanach dinozaurów, w sprzedaży ostatnie bilety na dodatkowe widowiska w Polsce!!! Po wielu latach i sukcesach na największych, międzynarodowych scenach, jest to ostatnia szansa, żeby zobaczyć to niezwykłe widowisko na własne oczy!

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko powraca! Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Będziecie zdumieni i podekscytowani, gdy na własne oczy zobaczycie najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię. 

Z przyjemnością ogłaszamy nowe terminy:

11 kwietnia 2019 godz. 19:00

12 kwietnia 2019 godz. 19:00

13 kwietnia 2019 godz. 11:00 

W sprzedaży również:

13 kwietnia 2019 godz. 15:00 i 19:00

14 kwietnia 2019 godz. 11:00 i 15:00 

Wszystkie przedstawienia odbędą się w TAURON Arena Kraków

Bilety od 29 zł w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Pakiety rodzinne – sprawdź TUTAJ

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko zostało wyprodukowane przez Global Creatures. Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura! 

Będziesz mieć możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show poznamy stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej. Zobacz jak się poruszają, usłysz ich ryk i poczuj ich walkę o przetrwanie i dominację w niemal realnym świecie! 

Podczas show poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze  i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób – w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji. 

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko zostało oryginalnie wyprodukowane w Australii przez Gerry’ego Ryana, Malcolma Cooke’a i Jill Bryant. Dzięki Global Creatures przedstawienie zostało przedstawione szerokiej publiczności.

 Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko jest obowiązkowym przedstawieniem dla osób w każdym wieku. Kupujcie bilety już teraz … zanim „wyginą”!

Uwaga!
Mamy dla Was zaproszenia na widowisko Wędrówki z dinozaurami: jedno podwójne zaproszenie na czwartek 11 kwietnia, godz. 19:00  i  cztery podwójne zaproszenia na piątek 12 kwietnia, godz. 19:00. 

Aby je zdobyć,  przyślijcie maila na adres monikak@miastodzieci.pl  w temacie wpisując Dinozaury. Krótko napiszcie, dlaczego akurat do Was miałoby trafić zaproszenie i który dzień pokazu wybieracie (11 czy 12.04)?

Czekamy na zgłoszenia do czwartku 21 marca

Uwaga! Odezwiemy się jedynie do Zwycięzców konkursu, brak maila zwrotnego oznacza brak wygranej!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także