Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko powraca!

TAURON Arena Kraków mapa

czwartek 11.04.2019 do niedziela 14.04.2019

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko

Specjalnie z myślą o najmłodszych i tych troszkę starszych fanach dinozaurów, w sprzedaży ostatnie bilety na dodatkowe widowiska w Polsce!!! Po wielu latach i sukcesach na największych, międzynarodowych scenach, jest to ostatnia szansa, żeby zobaczyć to niezwykłe widowisko na własne oczy!

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko powraca! Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Będziecie zdumieni i podekscytowani, gdy na własne oczy zobaczycie najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię. 

Z przyjemnością ogłaszamy nowe terminy:

11 kwietnia 2019 godz. 19:00

12 kwietnia 2019 godz. 19:00

13 kwietnia 2019 godz. 11:00 

W sprzedaży również:

13 kwietnia 2019 godz. 15:00 i 19:00

14 kwietnia 2019 godz. 11:00 i 15:00 

Wszystkie przedstawienia odbędą się w TAURON Arena Kraków

Bilety od 29 zł w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Pakiety rodzinne – sprawdź TUTAJ

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko zostało wyprodukowane przez Global Creatures. Produkcja przedstawienia warta jest ponad 20 milionów dolarów. Jest to największy i najlepszy pokaz dinozaurów na świecie wyprodukowany przy użyciu nowoczesnej technologii. Znani na całym świecie projektanci, w ścisłej współpracy z naukowcami, stworzyli 18 dinozaurów o naturalnych rozmiarach, w tym stegozaura, raptora i przerażającego tyranozaura! 

Będziesz mieć możliwość podziwiania historii dinozaurów, które żyły nawet ponad 200 milionów lat temu, m.in. podczas wędrówki kontynentów. Podczas show poznamy stworzenia żyjące głównie w epoce triasu i epoce jurajskiej. Zobacz jak się poruszają, usłysz ich ryk i poczuj ich walkę o przetrwanie i dominację w niemal realnym świecie! 

Podczas show poznamy dziewięć gatunków dinozaurów. Spektakl opowiada o życiu tyranozaura, terrorze na prastarych terenach, a także o plateozaurze  i lilienszternie z okresu triasu, stegozaurze i allozaurze z okresu jurajskiego oraz torozaurze i utahraptorze ze wspaniałej epoki kredowej. Największy z nich, brachiozaur, ma 11 metrów wysokości i mierzy 17 metrów od nosa do ogona. Pracę na przygotowaniem takiego giganta trwały rok i wykonywał je zespół 50 osób – w tym inżynierowie, producenci, specjaliści od skór, artyści, malarze oraz eksperci od animacji. 

Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko zostało oryginalnie wyprodukowane w Australii przez Gerry’ego Ryana, Malcolma Cooke’a i Jill Bryant. Dzięki Global Creatures przedstawienie zostało przedstawione szerokiej publiczności.

 Wędrówki z dinozaurami – spektakularne widowisko jest obowiązkowym przedstawieniem dla osób w każdym wieku. Kupujcie bilety już teraz … zanim „wyginą”!

Uwaga! Konkurs zakończony!
Mamy dla Was zaproszenia na widowisko Wędrówki z dinozaurami: jedno podwójne zaproszenie na czwartek 11 kwietnia, godz. 19:00  i  cztery podwójne zaproszenia na piątek 12 kwietnia, godz. 19:00. 

Nagrody – podwójne zaproszenia wędrują do rąk:  Justyny Kralki, Macieja Lorenca, Anny Adamowskiej, Zuzanny Świerkosz  oraz Bartłomieja Baran.

Gratulujemy!!!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie