Webinarium: Spitsbergeńskie opowieści

online, zapisy: https://edu-arctic.pl/webinaria/spitsbergenskie-opowiesci-2

wtorek 28.09.2021

Webinarium: Spitsbergeńskie opowieści

Serdecznie zapraszamy na webinarium „Spitsbergeńskie opowieści” o faunie Arktyki i wrażeniach z pobytu w Polskiej Stacji Polarnej Hornsund na Spitsbergenie, które w dniu 28.09.2021 o godzinie 17.00 poprowadzi Jarosław Brodecki – laureat konkursu Misja Polarna 2020 dla Młodzieży i Dorosłych organizowanego w ramach projektu EDU-ARCTIC.PL, autor strony popularyzującej wiedzę o polskiej przyrodzie i problemach środowiskowych Lasem myślący. Jarka mogliście ostatnio oglądać w Dzień Dobry TVN, gdzie dzielił się wrażeniami z tego pobytu.

Projekt badawczy naszego Prelegenta, który został nagrodzony w wyżej wspomnianym konkursie, nosił tytuł „Poszukiwanie na obszarach arktycznych mikroorganizmów zdolnych do rozkładu tworzyw sztucznych, w szczególności PP, PE, PS, PET”.

Obowiązują zapisy.

Webinarium jest organizowane w ramach projektu EDU-ARCTIC.PL finansowanego ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu DIALOG.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Projekt EDU-ARCTIC.PL

Projekt EDU-ARCTIC.PL

Poszerz swoje (polarne) horyzonty z projektem EDU-ARCTIC.PL Weź udział w w webinariach, wykładach, eventach, konkursach, skorzystaj z materiałów edukacyjnych, czytaj popularnonaukowe artykuły i przekonaj się, jak fascynująca może być nauka, a zwłaszcza jak ważne są …

Więcej

Adres:

Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk
ul. Księcia Janusza 64
01-452 Warszawa


Kontakt:

edukacja@igf.edu.pl
http://www.edu-arctic.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne