Wczesne Wspomaganie Rozwoju w Neologopedii

Łódź, ul. Bartoka 24/U2 mapa

czwartek 01.12.2016

bezpłatny

neologopedia wwr łódź

Poradnia NEOLOGOPEDIA prowadzi nabór na zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju (WWR) w roku 2017. Zajęcia są bezpłatne. Celem zajęć WWR jest pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole.

Wczesne Wspomaganie Rozwoju w NEOLOGOPEDII

W ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju w Poradni NEOLOGOPEDIA dziecku udzielana jest pomoc m.in.: logopedyczna, psychologiczna i pedagogiczna. Zajęcia WWR prowadzi interdyscyplinarny zespół specjalistów.

Rodziców zainteresowanych możliwością objęcia dziecka specjalistyczną opieką w ramach WWR zapraszamy na wstępną konsultację informacyjną. W ramach konsultacji specjalista naszej Poradni oceni rozwój dziecka, przedstawi warunki i możliwości uzyskania pomocy oraz odpowie na Państwa pytania.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją Poradni: 570 112 422 w celu ustalenia dogodnego terminu.

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka uregulowane jest Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 października 2013 r. w sprawie organizowania wczesnego wspomagania rozwoju dzieci (Dz.U. 2013 poz. 1257).

Więcej informacji

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
neologopedia grafomotoryka

Neologopedia Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

NEOLOGOPEDIA jest Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Łodzi, której misją jest komplementarne wspomaganie rozwoju i edukacji dzieci. Dzięki holistycznym metodom doskonalimy i rozwijamy potencjał tkwiący w każdym dziecku, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianych kompetencji szkolnych. Pomagamy …

Więcej

Adres:

ul. Beli Bartoka 24/U2
Łódź-Widzew


Kontakt:

570 11 24 22
kontakt@neologopedia.pl
http://www.neologopedia.pl