Ważne Sprawy – rodzinny spektakl plenerowy

Park Olszyna mapa

niedziela 26.08.2018

Wstęp Wolny

Fundacja Sztuka Ciała serdecznie zaprasza na pierwszy z cyklu warszawskich spektakli plenerowych dla dzieci.  Spotkamy się w Parku Kępa Potocka, aby opowiedzieć ruchem historię czwórki rodzeństwa, które zostaje samo w domu… Rodzice zostawiają jasne wskazówki, jak dzieci mają się zachowywać podczas ich nieobecności, a pieczę nad wszystkim powierzają najstarszej siostrze – Marcysi. Sytuacja ta jest początkiem wielu przygód, które rozgrywają się na pograniczu rzeczywistości i dziecięcej wyobraźni.

Spektakl pokazuje jak ważna jest współpraca oraz wspieranie się w trudnych sytuacjach. Rodzeństwo, mimo swoich przywar i wad, dzięki wspólnemu działaniu pokonuje wszelkie przeciwności.

Przedstawienie w swoim wyrazie jest radosne, inspirowane rosyjską klaunadą, w której nacisk kładzie się na zbudowanie komicznych charakterów oraz prostych, konfliktowych sytuacji rozwiązywanych w twórczy, nieoczekiwany sposób.

Głównymi środkami wyrazu są tu, prezentowane na wysokim poziomie, teatr ruchu oraz pantomima, co umożliwia nawet najmłodszym widzom na bezproblemowy odbiór przekazywanych treści.

„Ważne sprawy” to spektakl familijny, adresowany do dzieci od 4-go roku życia oraz ich opiekunów.

01.07 niedziela – Park Kępa Potocka, godzina 16.00

07.07 sobota – plac zabaw przy ul. Szekspira 2, godzina 12.00

26.08 niedziela –  Park Olszyna, godzina 16.00

Wszystkie spektakle odbywają się w okolicach placu zabaw.

Wstęp wolny.

Projekt współfinansuje m.st.Warszawa Dzielnica Bielany.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
fundacja sztuka ciała

Fundacja Sztuka Ciała

 Jesteśmy kolektywem artystów realizujących projekty teatralne różnego typu. Tworzymy spektakle, prowadzimy warsztaty, uczestniczymy w eventach. Szczególną miłością i atencją obdarzamy pantomimę, która jest podstawą naszej pracy. Trzonem zespołu są Katarzyna Markowska i Joanna Płóciennik, które …

Więcej

Adres:

Warszawa

Kontakt:

kontakt@sztukaciala.co

 
ZOBACZ TAKŻE:teatr