Ważne sprawy – spektakl dla dzieci na Bemowie i na Białołęce

Park Bociani Zakątek, Białołęka mapa

niedziela 28.08.2016

bezpłatne

Ważne sprawy – spektakl dla dzieci na Bemowie i na Białołęce

Fundacja Sztuka Ciała zaprasza serdecznie na cykl spektakli plenerowych pt.: „Ważne sprawy” oraz krótkich warsztatów pantomimy na terenie warszawskich parków.

Spektakl „Ważne sprawy” swoją premierę miał w sierpniu 2014 roku. Jego bohaterowie to czwórka rodzeństwa, która została w domu bez nadzoru rodziców. Sytuacja ta jest początkiem wielu przygód, które rozgrywają się na pograniczu rzeczywistości i dziecięcej wyobraźni.

Motywem przewodnim są wątki dotykające „ważnych spraw” w życiu małego człowieka – spraw, które dorosłym mogą wydawać się błahe i nieistotne. Spektakl pokazuje jak ważna jest współpraca oraz wspieranie się w trudnych sytuacjach – rodzeństwo, mimo swoich przywar i wad, dzięki wspólnemu działaniu pokonuje wszelkie przeciwności. Okazuje się, że każdy z nich jest cennym członkiem drużyny ponieważ każdy jest inny i posiada właściwe tylko sobie umiejętności.

Przedstawienie w swoim wyrazie jest radosne, inspirowane rosyjską klaunadą, w której nacisk kładzie się na zbudowanie komicznych charakterów oraz prostych, konfliktowych sytuacji rozwiązywanych w twórczy, nieoczekiwany sposób. Głównymi środkami wyrazu są tu, Prezentowane na wysokim poziomie, teatr ruchu oraz pantomima, co umożliwia nawet najmłodszym widzom bezproblemowy odbiór przekazywanych treści.

Spektakl „Ważne sprawy” jest adresowany jest do dzieci od 4-go roku życia

Wstęp wolny.

Spektakl współfinansowany ze środków m.st. Warszawy. 

TERMINY

28.08 godzina 15.00  – Białołęka – Park Bociani Zakątek

4.09 godzina 15.00 – Bemowo, Bemowskie Centrum Kultury, ul. Górczewska 201, sala widowiskowa

Ważne Sprawy - spektakl Bemowo

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także