Wartościowe, pełne atrakcji, wycieczki szkole do Kopalni Soli Bochnia

Kopalnia Soli Bochnia mapa

poniedziałek 09.03.2020 do niedziela 22.03.2020

Wartościowe, pełne atrakcji, wycieczki szkole do Kopalni Soli Bochnia

Ofertę wycieczek dla dla grup szkolnych Kopalnia Soli Bochnia przygotowała w taki sposób, aby zaproponować wycieczkę w formie dostosowanej do potrzeb różnych grup wiekowych uczniów – od przedszkola do szkoły średniej. Wycieczki maja bogaty, urozmaicony program zwiedzania, uczą, bawią, wzbudzają w uczestnikach chęć współpracy i poznania nowych zagadnień z wielu dziedzin, min. przyrody, historii, języka polskiego, ale również fizyki i matematyki.

Dla najmłodszych turystów przygotowaliśmy pięć programów edukacyjnych, których scenariusze oparte zostały na spotkaniach z tajemniczymi bohaterami bocheńskich legend. Stanowią one doskonałą propozycję na ciekawą wycieczkę szkolną, a także nieszablonowy sposób na pierwsze spotkania z historią dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

Starszym uczniom proponujemy aktywną formę zwiedzania jaką jest gra integracyjna „Przygoda w solnych górach”. Poznając historię zabytkowej kopalni soli uczniowie gromadzą wiedzę, którą będą musieli jak najlepiej wykorzystać rywalizując o punkty dla swojej drużyny.

Nocleg w kopalni soli to propozycja wycieczki szkolnej połączonej z profilaktyką zdrowotną. Leczniczy mikroklimat bocheńskiej kopalni zapewnia zdrowy sen w dosłownym wymiarze.

Pobyt nocny to doskonały pomysł na integrację dla klasy, łączy zwiedzanie kopalni ( trasa turystyczna z multimediami) , oraz daje możliwość odbycia noclegu w nietypowym miejscu, 250 m pod ziemią.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty szkolnej:

https://kopalnia-bochnia.pl/dladzieci/index

Rezerwacja i informacja w Biurze Obsługi Klienta : 14 692 67 52, 14 692 67 54

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

Kopalnia Soli Bochnia - Skarb światowego dziedzictwa UNESCO

W Bochni, położonej zaledwie 40 km na wschód od Krakowa, znajdziemy najstarszą polską kopalnię soli kamiennej, która po blisko ośmiu wiekach eksploatacji zachwyca niepowtarzalnymi wyrobiskami oraz surowym, autentycznym charakterem. Dla turystów udostępnione są trzy trasy turystyczne …

Więcej

Adres:

ul. Campi 15, 32-700 Bochnia

Kontakt:

+48 14 6926752,; +48 14 615 24 60
biuro@kopalnia-bochnia.pl
http://www.kopalnia-bochnia.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:wyjazdyzdrowie
Wartościowe, pełne atrakcji, wycieczki szkole do Kopalni Soli Bochnia