warsztaty zywieniowe

Data wydarzenia: środa 15.06.2011 do niedziela 03.07.2011

Do 31 lipca promocyjna cena warsztatu. Warsztat żywieniowy z dojazdem do Klienta przeznaczony jest dla mam dzieci zdrowych, niejadków, alergicznych, wegetariańskich itp, kobiet w ciąży, karmiących, odchudzających się. Pomagamy ustalić pełnowartościową dietę, nauczamy zdrowych nawyków żywieniowych.

Jak wygląda warsztat?

Warsztat dopasowujemy indywidualnie do potrzeb danej rodziny. Najczęściej najpierw przed spotkaniem wykonujemy profesjonalną analizę diety (Poznajemy wówczas nawyki żywieniowe, błędy w jadłospisie itp). Następnie opracowujemy materiały a w nich dokładne wskazówki co należy zmienić w diecie, wskazujemy niedobory itp. Na spotkaniu Dietetyk przekazuje już konkretne wskazówki, proponuje zmiany w diecie, naucza jak powinna wyglądać zdrowa dieta, jak czytać etykiety produktów spożywczych, aby w sklepie wybierać zdrowe produkty, pokazuje które produkty i dlaczego powinno się wyeliminować z diety.

Jak nas zamówić:

 1. Napisz do nas justyna@przepisy-dla-dzieci.pl jakiego warsztatu potrzebujesz.

 2. Ustalimy telefonicznie lub przez e-mail plan oraz termin i miejsce spotkania.

 3. Poprosimy Cię o wypełnienie wywiadu żywieniowego.

 4. Wykonamy analizę diety.

 5. Przygotujemy indywidualny pełnowartościowy jadłospis na 1 dzień.

 6. Przygotujemy wskazówki do zdrowej diety i zdrowych nawyków.

 7. Na spotkaniu Dietetyk udzieli praktycznych porad jak zmienić dietę.

Kupując usługę "Warsztat żywieniowy z profesjonalną analizą diety" otrzymasz:

 1. Profesjonalną analizę diety + korektę

 2. Jadłospis jakościowo-ilościowy na 1 dzień.

 3. Materiały wydrukowane, opracowane specjalnie dla Ciebie.

 4. Indywidualny Warsztat żywieniowy z Dietetykiem trwający 1,5 godziny.

 5. Spotkanie prowadzić będzie jeden z naszych Dietetyków. Wszyscy mają tytuł mgr Dietetyki i są absolwentkami Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Mają doświadczenie w układaniu specjalistycznych diet, w prowadzeniu warsztatów żywieniowych. Interesują się tematyką zdrowego żywienia dzieci, kobiet w ciąży, karmiących, odchudzających. Pomagają kształtować zdrowe nawyki żywieniowe od najmłodszych lat oraz mają sukcesy w przekonywaniu Tatusiów do zdrowej diety.

Promocyjna cena: 300 zł. Obowiązuje do 31 lipca. W cenę wliczony jest dojazd do Klienta.

Zapisz się już dziś: justyna@przepisy-dla-dzieci.pl Pamiętaj w zgłoszeniu należy podać także swój numer telefonu, zaproponuj miejsce, tematykę i termin spotkania.

Szczegóły oraz inne nasze warsztaty na stronie: www.przepisy-dla-dzieci.pl

 

www.Przepisy-dla-dzieci.pl

www.Przepisy-dla-dzieci.pl to portal gdzie poznasz zasady zdrowego żywienia. Naszym celem jest nauczenie mam układania pełnowartościowych jadłospisów dla Siebie, dziecka i całej rodziny, zdrowych zasad żywieniowych oraz dokonywania mądrych zakupów spożywczych. Dzięki tej wiedzy żywienie ma …

Więcej