Warsztaty z czułkami – spotkanie z Marcinem Bruchnalskim. Mamy zaproszenia!

ul. Piłsudskiego 12
📅 środa 08.06.2016 do czwartek 09.06.2016
Wstęp bezpłatny
siwerszczyk
W trakcie warsztatów młodzi redaktorzy wybiorą temat numeru, stworzą okładkę i rubryki z ulubionymi bohaterami ze stron czasopisma. Poza tym w programie m.in. Malowanie na zawołanie, czyli twórcze spotkanie ze Świerszczykowym ilustratorem – Marcinem Bruchnalski.

9 czerwca, godz. 10:00-11:00 Warsztaty z czułkami, czyli jak zrobić własnego Świerszczyka – spotkanie z Marcinem Bruchnalskim dla przyszłych dziennikarzy, redaktorów, grafików i naczelnych,
Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego
– Oddział MNK, sala audiowizualna, ul. Piłsudskiego 12 (6+)

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

Mamy do rozdania 2 zaproszenia na te inspirujące warsztaty! Dwie pierwsze osoby, które 8 czerwca wyślą zgłoszenia (o temacie: Świerszczyk) wraz z imieniem i nazwiskiem rodzica, wiekiem dziecka oraz numerem telefonu na adres monikak@miastodzieci.pl  zostaną zaproszone na warsztaty.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej