Warsztaty Wolna Szkoła w Walentynki: Obramowany Las

Centrum Kultury Agora mapa

czwartek 14.02.2019

wstęp wolny

Warsztaty Wolna Szkoła w Walentynki: Obramowany Las

W czasie warsztatów każdy z uczestników stworzy obraz swojego kawałka ziemi wypełnionego darami natury, który będzie można podarować bliskiej osobie w dniu zakochanych. Za materiał posłużą nam: mech, kasztany, szyszki, liście, owoce jarzębiny czy gałęzie. Będziemy pracować zmysłami węchu, słuchu, wzroku i dotyku by poczuć  zapach lasu, jego odgłosy, szelest podłoża przy krokach.

Warsztat poprowadzi Barbara Becella-Maćkowiak – Prowadzi „Klucz” Pracownię Florystyki i Rękodzieła. Wicemistrzyni Województwa Dolnośląskiego i Lubuskiego we florystyce. Od zawsze zajmująca się szeroko pojętym rękodziełem i kwiatami ale dopiero w 2016 roku dorosła do decyzji o połączeniu pasji i pracy. Motto, które towarzyszyło jej zawsze w życiu zawodowym to  „Praca z ludźmi i dla ludzi”. Ta dewiza jest ciągle aktualna, tyle, że teraz pracuje w stylu slow, pełnym skupieniu na człowieku i potrzebach jego wnętrza. Tworzy oprawy  florystyczne wydarzeń prywatnych i firmowych, drobne bukiety, jakże ważne dla obdarowującego i obdarowywanego. Realizuje marzenia o zieleni, dekoracji domu lub tarasu. Prowadzi warsztaty zarówno w pracowni jak i na terenie Dolnego Śląska.

Wolna szkoła to cykl warsztatów o tematyce „Zrób to sam”, a także okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy i twórczych umiejętności. Akcent położony jest na demokratyczny, społeczny charakter szkoły: każdy posiadający jakąś umiejętność, wiedzę, pomysł i chcący się nim podzielić z innymi może zgłosić się odpłatnie do wzięcia udziału w Wolnej Szkole w roli prowadzącego zajęcia.

Warsztaty dla osób 16+ / wstęp wolny / ilość miejsc ograniczona / obowiązują zapisy  71 325 14 83 w.106, anna.borowska@ckagora.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Kultury Agora

Centrum Kultury AGORA

Nowa siedziba Centrum Kultury AGORA przy ul. Serbskiej 5a - razem z sąsiadującymi Centrum Informacyjno - Bibliotecznym i Restauracją - została zaprojektowana i zbudowana według standardów europejskich. Pomieszczenia i sale w budynku są klimatyzowane i …

Więcej

Adres:

ul. Serbska 5a
Wrocław


Kontakt:

71 326 15 31
sekretariat@ckagora.pl
http://www.ckagora.pl

Zobacz także