Warsztaty w InfoBoxie

Gdynia InfoBox, Świętojańska, Gdynia mapa

sobota 20.08.2016

tu baza w infoboxie

Tubaza wróciła do InfoBoxu! Jak co roku przygotowaliśmy dla mieszkańców Gdyni (i nie tylko) to, co najlepsze! Zapraszamy 20 sierpnia w godzinach 11.00-16.00.

1. Warsztaty Wypisz Wymaluj – Traffic Design

W trakcie warsztatów najmłodsi nauczą się podstawowych zasad kaligrafii. Poprzez dobrą zabawę poznają przybory piśmiennicze i ich domowe zamienniki. Kto wie, może te warsztaty będę początkiem wielkiego powrotu listów i ręcznie robionych zaproszeń? Mali artyści z pewnością rozwiną swoje zdolności, a Gdynia InfoBox tego dnia stanie się przestrzenią do twórczych eksperymentów z liternictwem

Wiek: 7-12
Wstęp wolny / liczba miejsc ograniczona
Rejestracja: https://goo.gl/forms/Bk6H0ZyNWlzEMKB13
(prosimy o potwierdzenie obecności do 17 sierpnia na adres tubaza.gdynia@gmail.com)

2. Mozi

Za pomocą drewnianych prefabrykantów zbudujemy konstrukcje takie jak ławki czy krzesła, wszystko według naszych autorskich projektów. Każdy z uczestników będzie mógł tworzyć według własnego projektu, do czego serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny

3. Fab Lab Trójmiasto

Zapraszamy na Warsztat Recyclingowego Splotu, który będzie stanowił połączenie tradycyjnych kręgów kobiet (z towarzyszącymi mężczyznami;)). Wykorzystamy naturalne materiały, ale przede wszystkim użyjemy ponownie ścinki, skrawki i odzyskaną bawełnianą włóczkę oraz stworzymy recyclingową ramę tkacką.

Zaprezentujemy również nowoczesne technologie takie jak ploter laserowy wycinający precyzyjnie dowolne kształty z drewnianej sklejki oraz drukarki 3D tworzące trójwymiarowe obiekty z biodegradowalnych plastików.

Wstęp wolny.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Gdynia InfoBox - OBSERWATORIUM ZMIAN

 

Zapraszamy grupy zorganizowane

Grupy liczące co najmniej 15 osób zapraszamy po uprzednim uzgodnieniu terminu …

Więcej

Adres:

ul. Świętojańska 30
81-372 Gdynia


Kontakt:

58 523 97 69
infobox@gdynia.pl
http://gdyniainfobox.pl

Zobacz także