Warsztaty Teatralne w Teatrze Niewielkim

ul. Mińska 25 bud. 8, Teatr Niewielki mapa

czwartek 15.09.2016 do piątek 30.09.2016

warsztaty teatralne

Ruszają zapisy na warsztaty teatrlane dla dzieci w semestrze jesiennym. Zajęcia będą się odbywać w Teatrze Niewilekim i będą prowadzone przez aktorów tego teatru, na prawdziwej niewielkiej scenie teatralnej. Warsztaty to okazja do nauczenia się śmiałości, otwartości, kreatywności, pracy w grupie, rozwijania wyobraźni i poszerzania horyzontów. Umiejętność głośnego wyrażania myśli każdemu przyda się w życiu. A śmiałego występowania przed publicznością najlepiej uczyć się w dzieciństwie. 

 

W czasie zajęć dzieci będą ćwiczyć  umiejętności warsztatowe, mi.in.: prawidłowy oddech, dykcję, świadomość ciała, emisję głosu; będą zajęcia ruchowe i taneczne, wiersz, mini scenki i praca z rekwizytem.

 

Rozpoczęcie zajęć: 20 października 2016

Cykl obejmuje 9 zajęć (do 15 grudnia) i zakończony jest występem dla publiczności – na scenie Teatru Niewielkiego. Zajęcia są godzinne i odbywają się raz w tygodniu w czwartki, godz. 17:00.

Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem halo@teatrniewielki.pl lub telefonicznie 792 88 66 72. Informacje dodatkowe można znaleźć na stronie Warsztaty.

Cena: 225 zł/semestr. Istnieje możliwość rozłożenia płatności.

 

Dla dzieci 5-8 lat

ul. Mińska 25 bud. 8, Teatr Niewielki

październik-grudzień 2016

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Niewielki wyjątkowy teatr dla dzieci w Warszawie

Teatr Niewielki

Teatr Niewielki zaprasza niewielkich wzrostem, ale wielkich wyobraźnią widzów na swoje spektakle! U nas wszystko jest na miarę maluchów - kolorowe foyer, gdzie czekają zabawki, książki i małe co nieco, kameralna sala teatralna, pełna miękkich poduszek, …

Więcej

Adres:

ul. Mińska 25 bud. 8 ,
03-808 Warszawa


Kontakt:

606 467 434
halo@teatrniewielki.pl
http://teatrniewielki.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty

Zobacz także