Warsztaty teatralne w Aptece Wyobraźni, Pacanów

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka, Pacanów mapa

sobota 29.10.2016

15 zł

warsztaty teatralne pacanów plakat

W najbliższą sobotę 29.10.16 o godz. 16.00 Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na Spotkanie z aktorem w Aptece Wyobraźni. Warsztaty odbywają się cyklicznie i mają na celu przygotowanie spektaklu. Zajęcia są realizowane dzięki współpracy z Teatrem Quadro. Uczestnicy w wieku od 9 do 14 lat  poznają charakter pracy i ćwiczeń aktorskich. Koszt udziału w zajęciach to 15 zł od osoby za spotkanie. Są jeszcze wolne miejsca na zajęcia.

Na najbliższych zajęciach dzieci wykonają własną lalkę i poznają tajemnice teatru cieni, przekonają się jak wygląda wprawianie w ruch takich postaci. Nie zabraknie kolejnej porcji ćwiczeń aktorskich.

Będzie to trzecie spotkanie w ramach cyklu, rekrutacja uczestników jeszcze nie została zakończona, są jeszcze wolne miejsca dla chętnych zainteresowanych teatrem. Dotychczas w trakcie spotkań wykonywano elementy ćwiczeń aktorskich. Uczestnicy przekonali się jak skutecznie rozgrzać aparat mowy. W trakcie zabaw prychali i parskali, udawali zachowania zwierząt. Dobra zabawa będzie też towarzyszyć kolejnym spotkaniom.

Cykliczne zajęcia potrwają do stycznia i zakończą się przygotowanym przez uczestników spektaklem. Na kolejnych warsztatach uczestnicy wspólnie zadecydują nad jakim spektaklem będzie pracowała cała grupa. Prowadzący w kolejnych miesiącach razem z uczestnikami będą przygotowywali adaptację zaproponowanego tematu. Spotkania, próby będą odbywały się w soboty po południu w Aptece Wyobraźni. W listopadzie i grudniu planowane są po trzy spotkania w każdym miesiącu. Finał działań nastąpi w styczniu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc muzeum prosi o wcześniejszą rezerwację pod numerem 41 34 337 15.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie jest instytucją kultury, której wszystkie działania skierowane są do dzieci, rodziców i osób pracujących z dziećmi. Wizyta w Europejskim Centrum Bajki to prawdziwa podróż w krainę marzeń i …

Więcej

Adres:

ul. Kornela Makuszyńskiego 1
28-133 Pacanów


Kontakt:

41 376 50 88
ecb@pacanow.eu
http://www.centrumbajki.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty