Warsztaty teatralne dla 13-15 latków

Everest Education Consultants ul. Walecznych 39/1, WASZA - Rynek Starego Miasta 1/3
📅 środa 19.08.2020 do sobota 29.08.2020
🎫 450zł
Warsztaty teatralne dla 13-15 latków
Dla tych wszystkich, którzy mają już za sobą pierwsze wystąpienia jak i dla tych którzy chcą spróbować tego po raz pierwszy.

ONE – PERSON – SHOW – to szansa dla nastolatka na zrealizowanie własnego projektu wystąpienia publicznego, które przyjmie formę monodramu.

Monodram jest utworem dramatycznym, w którym występuje tylko jeden bohater. Tym bohaterem może być właśnie Twoje dziecko.

Używamy działania teatralnego jako narzędzia do zdobycia i rozwijania umiejętności, które są kluczowe do osiągania sukcesów w innych dziedzinach czy ścieżkach edukacyjnych.

Cele i korzyści:

1.kształtowanie pozytywnych nawyków
2.rozwijanie umiejętności planowania
3.wyznaczanie celu swojego działania
4.ćwiczenia aktorskie i pisarskie
5.praca nad prawidłową wymową i poszerzanie zasobu słownictwa
6.praca indywidualna oraz grupowa – kształtowanie umiejętności słuchania i zdrowej komunikacji
7.oswajanie się z wystąpieniami publicznymi
8.realizacja własnego przedsięwzięcia

NASTOLATEK jako AUTOR i AKTOR monodramu pozna perspektywę myślenia projektowego oraz zalety brania odpowiedzialności za własne działania.

Warsztaty kończą się pokazem finałowym, na który nastolatek zaprasza rodzinę oraz przyjaciół!

Termin: 19-30.08 (bez weekendu 22-23.08)
Ilość godzin: 40 (8 spotkań) + pokaz pracy warsztatowej (2h)
Ilość miejsc: 8 !
Cena promocyjna: przy zapisie do 10.08 – 450 zł