Warsztaty świąteczne z Małym Inżynierem

Warszawa mapa

poniedziałek 12.12.2016 do środa 30.11.2016

warsztaty świąteczne mały inżynier

Zastanawiasz się w jaki sposób uatrakcyjnić swojemu dziecku ferie świąteczne Zapraszamy na warsztaty naukowe, które tematycznie są związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz obchodami Nowego Roku 2017.

Tematyka warsztatów:

  • Fabryka prezentów (eksperymenty) 8-12 lat– jeśli masz ochotę przygotować własnoręcznie prezenty bożonarodzeniowe przyjdź do nas tuż przed świętami, a wykonamy: lśniące kryształki na choinkę, mydełka i wiele innych niespodzianek 😉 Takie upominki na pewno zrobią wrażenie na najbliższych!

  • Robofabryka św. Mikołaja (robotyka) 7-12lat – poszukujemy pomocników świętego Mikołaja, którzy zbudują sanie dla jego reniferów oraz maszynę, która posortuje prezenty, aby trafiły pod właściwy adres. Po tak pracowitym czasie zajmiemy się malowaniem bombek – oczywiście z pomocą robotów!

 

  • Śniegowe roboty w akcji (robotyka) 7-12lat – chcecie dobrze się przygotować do wielkiego starcia w bitwie na śnieżki? Przygotujemy i opracujemy niezawodną strategię. Zbudujemy wyrzutnię kul śniegowych oraz pług do odśnieżania pola bitwy. Nie może Was zabraknąć podczas tego pojedynku!

 

  • Świąteczne programowanie 8-11 lat- w trakcie warsztatów Kodu Game Lab zabierzemy Was w podróż po fabryce Św. Mikołaja. Natomiast podczas zajęć ze SCRATCHa zadbamy, aby we wszystkich domach zabrzmiał radosny dźwięk dzwoneczków i stanęła pięknie ozdobiona choinka.

 

  • Sylwestrowe szaleństwo (eksperymenty) 7-11 lat- wspólną zabawę rozpoczniemy od eksperymentowania w obłokach suchego lodu. Podejmiemy się zadania schwytania tajemniczej mgły w bańce mydlanej, skosztujemy magicznego drinka, a mieniący się brokat zamkniemy w superlepkiej cieczy.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Edukacyjne zajęcia dla dzieci Mały Inżynier

Mały Inżynier

Mały Inżynier organizuje wyjątkowe eventy i zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu nauk ścisłych, robotyki, elektroniki i programowania. Kładziemy nacisk przede wszystkim na praktyczny wymiar zajęć, umożliwiając dziecku samodzielne myślenie …

Więcej