Warsztaty Świąteczne 23-30 grudnia z Małym Inżynierem

Warsztaty Świąteczne 23-30 grudnia z Małym Inżynierem

Mały Inżynier, ul. Zagrodnicza 8a, Poznań
🗺 mapa
📅 wtorek 13.12.2022 do piątek 30.12.2022
🎫 170zł
Warsztaty Świąteczne 23-30 grudnia z Małym Inżynierem
Warsztaty w czasie przerwy świątecznej

W okresie świąt Mały Inżynier przygotował dla młodych naukowców niesamowite atrakcje. Na warsztatach świątecznych wykonamy slimy, zbudujemy roboty odśnieżające śnieżne zaspy, pomożemy elfom w wyprodukowaniu prezentów pod choinkę. Nie martwcie się, jeśli nie będzie śniegu. Sami zaprogramujemy własną zimową wioskę w świecie Minecraft – tam zawsze pada śnieg.

Zapraszamy na całodniowe warsztaty świąteczne w formie półkolonii – z pełnym wyżywieniem, super zabawą na dworze i ogromem mądrych atrakcji.

 • piątek 23 grudnia – Śnieżne Slime

Śnieżne slimy opanowały laboratorium Małego Inżyniera! Zrobimy zimowe glutki, jakich nie widział jeszcze świat – zimowe chmury, sztuczny śnieg, slime – lawina i wiele innych! Wykonane slimy uczestnicy mogą zabrać do domu.

 • wtorek, 27 grudnia – Śniegowe Roboty w Akcji

Szybkie, silne, a do tego nie straszny im śnieg i mróz – takie są właśnie Śniegowe Roboty! Korzystając z zestawu klocków Lego Mindstorms Wynalazca Robotów, zbudujemy i zaprogramujemy roboty, dzięki którym zima nie zaskoczy drogowców 😉

 • środa, 28 grudnia – Zimowe Laboratorium

Pada śnieg, pada śnieg… W Laboratorium Małego Inżyniera śnieg może występować w przeróżnych postaciach. Kryształowe śnieżynki, kolorowa chemiczna śnieżyca i śnieżny slime czekają na ciekawych świata odkrywców. Ulepimy też chemicznego bałwana i sprawdzimy czy wytrzyma nawet kwaśne deszcze!

 • czwartek, 29 grudnia – Zimowy świat Minecraft

Czekasz na śnieg, chcesz ulepić bałwana, zrobić walkę na śnieżki, a tu nic? Stwórz z nami wymarzony śnieżny świat w Minecrafcie!

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

 • piątek, 30 grudnia – Lekcja eliksirów z Harrym Potterem

Podczas lekcji eliksirów pod okiem najlepszych wykładowców szkoły dla czarodziejów uwarzymy eliksiry musujące i zmieniające kolor. Czy sproszkowany korzeń asfodelusa i nalewka z piołunu wystarczą do przygotowania Eliksiru Prawdy? Poznamy też hydrożelowe kulki mocy, mające moc większą niż peleryny niewidki.

Zapewniamy:

 • super warsztaty naukowe w godzinach 9.00 – 16.00;
 • opiekę w godzinach 7.30 – 17.00;
 • wykwalifikowanych instruktorów;
 • II śniadanie, obiad, podwieczorek;
 • materiały zajęciowe;
 • posiłki dostosowane do wymagań diety;

Koszt:

170 zł za dzień zajęć 

Kontakt
Mały Inżynier
ul. Zagrodnicza 8a
61-654 Poznań
tel. 790 511 311
poznan@malyinzynier.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie